Çok stres yapıyorum

Şöyle bir aletle denemiştim. 12 yaşlarında falandım o zamanlar, ekran çerçevesini çıkarmıştım yanlışlıkla :D O zaman bile hiç dert etmemiştim bunu. 2 mavi ekranı dert etme sen, açarsın buraya konu bulursun çözümü.
Zatem sormuştum çözümü tek formattı yaptım ama bi türlü eski halime gelemedim.

Bir konu daha açar mısın? Formatın çözemediği sorun donanımsaldır büyük ihtimalle.
Yok yok bir sürü konu açtım çok iyi bi şekilde cevapda verdiler bilgisayarı korsan sürüme yükselttiğim için tek yol format atmaktı. Tmm dır teşekkürler.

Merhabalar nasılsınız? Size bir sorunumdan bahsedeceğim ve çözüm önerileri isteyeceğim. Benim ilk bilgisayarı bozma olayım ve sonra yaşananlar. Şimdi ben ilk kez bilgisayarı bu kadar büyük içine etmiştim. Nedense ayarları karıştırırken Windows sürümünü değiştirme görmüştüm. Ve ben salak gibi internetten kodu bularak bilgisayarın sürümünü değiştirmiştim. Ondan sonra bilgisayar hatalar vermeye mavi ekran vermeye başlamıştı. Ben bunu düzeltmeye çalışıyordum. Ama nasılım bir bilseniz? Bildiğiniz titriyordum ve öksürmeye başlamıştım. Neredeyse ağlayacaktım. (bu olaylar küçükken yaşanmadı 14 yaşında falandım). Sonra format atıp çözdürdüm ve eski haline getirdik. Bu arada herkesin ailesinde elektrikçi ve bilgisayarlardan anlayan iyi birisi olmasını tavsiye ederim. O günden beridir hiçbir şeyi karıştırmıyorum. Ve asıl sorunum bir şey bozuldu mu hemen titremeye üşümeye başlıyorum. Şu an olduğu gibi. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Aynısı bende de oluyor dn KMS kaldırmaya çalışırken arkadaş son çözümü yapmadan önce anakarta gömülmüş oda anakart değişmesi lazım olabilir oda 5000 TL çıkabilir dedi o yxden 10 dakika ağladm sonra en so çözümü bulduk artık mutluyum.

Yeni konular

Geri
Yukarı