Colorful 4060 Ti 16 GB alınır mı?

Neden? AMD güzeldir bir sorun yaşamazsınız ortalık da dolaşan driver muhabbetleri falan boş 7000 serisinde yok herhangi bir sorun.

İndirimlerde 15k TL'ye kadar düşüyor mesela.

Nasibinizde yokmuş demek ki yapacak bir şey yok sıkma canını 4060 Ti üzmez seni.
2060dan önce AMD maceram oldu, ondan dolayı gidip 2060 aldım. Sonrasında yine Nvdia dan devam etmek istedim yalan yok. Geri iade edip önerdiğiniz karta geçmeli miyim ?

Dosya Ekleri

• 1709991440712.png
    1709991440712.png
    194 KB · Görüntüleme: 10
  • 1709991505163.png
    1709991505163.png
    29,5 KB · Görüntüleme: 18
Aldığınız AMD kart marka ve modeli neydi tam olarak öyle RX570 580 falansa normaldir sıkıntı yaşamanız.
Aynen 570' de yaşadım bunu.

İade imkanınız varsa geçebilirsiniz. İkinci el isterseniz 3090 çok iyi bir tercih olacaktır.
Şuan kartı kullanıyorum iade imkanı var mı yok mu bakmak lazım ayrıca ikinci elde mining yapılmamış kart çok zor araştırdım aslında ama hiç biri içime sinmedi. Hepsiburada üzerinden aldım kartı, bu fiyata da başka kart bulamadım. Açtığım başka bir konuda alınabilir dediler, bir kaç kişiye daha sorup aldım. Hem Ray Tracing hemde diğer yeniliklerinden yararlanmak için.

Aynen 570'de yaşadım bunu.

Şu an kartı kullanıyorum iade imkanı var mı yok mu bakmak lazım ayrıca ikinci elde mining yapılmamış kart çok zor araştırdım aslında ama hiçbiri içime sinmedi. Hepsiburada üzerinden aldım kartı, bu fiyata da başka kart bulamadım. Açtığım başka bir konuda alınabilir dediler, birkaç kişiye daha sorup aldım. Hem Ray Tracing hem de diğer yeniliklerinden yararlanmak için.

Tekrardan diyorum sadece oyun amaçlı kullanılacaksa 7700XT çok daha iyi bir tercihtir. İkinci el güvenme durumu sana kalmış bir olay dostum.

Neden? AMD güzeldir bir sorun yaşamazsınız ortalık da dolaşan driver muhabbetleri falan boş 7000 serisinde yok herhangi bir sorun.

Bir arkadaşım 7700XT kullanıyordu. Aldığına bin pişman oldu. Cyberpunk'ta 10 Dk'da bir oyundan atıyormuş, her PC'yi açtığında WattMan uyarısı alıyormuş. Bu nedenle iade etmek zorunda kalmış.

Bir arkadaşım 7700XT kullanıyordu. Aldığına bin pişman oldu. Cyberpunk'ta 10 Dk'da bir oyundan atıyormuş, her PC'yi açtığında WattMan uyarısı alıyormuş. Bu nedenle iade etmek zorunda kalmış.

Sisteminde farklı bir problem vardır ekran kartı kaynaklı öyle bir problem yaşamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı