Corsair H150 alınır mı?

Makaleler
2
Yer
İzmir
Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? İyi misiniz? Konuya gelelim.

Ryzen 7 5700X üzerinde kullanmayı düşünüyorum. Tercih edeceğim kasa ise bu:

Uyumlu mudur? Nasıldır? Alınır mı?

Bir de şu anki sistemim için Antec NX410 V2 almayı düşünüyorum o nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu görsele göre uyumlu gözüküyor ama gerek var mı tartışılır normalde kule soğutucu da yeterli gelir o işlemciye.

1679557668314.png

Standart Wraith Stealth stok fan kullansan bile bir şey olmaz 85 dereceyi geçmez. Noctua NH-U12A kullandım R9 5900X ile 65 dereceyi geçmedi. Bütçe meselesi aslında, bütçen varsa tabii ki sıvı soğutma kullan daha derli toplu, daha sessiz. Ama bütçende sıvı soğutmaya ekstradan vereceğin para ile diğer donanımları daha iyileştirebileceğini de unutma.

Standart Wraith Stealth stok fan kullansan bile bir şey olmaz 85 dereceyi geçmez. Noctua NH-U12A kullandım R9 5900X ile 65 dereceyi geçmedi. Bütçe meselesi aslında, bütçen varsa tabii ki sıvı soğutma kullan daha derli toplu, daha sessiz. Ama bütçende sıvı soğutmaya ekstradan vereceğin para ile diğer donanımları daha iyileştirebileceğini de unutma.
Stok fan ile kullanmak istemiyorum hocam. Bütçem sıvı soğutma için yetiyor.

@messinicocugu

H150 bunlardan daha ucuz ve LT720 stokta yok görünüyor.
Şu an için öyle olabilir biraz beklemeni tavsiye ederim çünkü LS720 daha 2-3 hafta önce 2000 TL civarına düştü ve indirim bittikten sonra bile 2700 TL civarıydı. Fiyatı yükselmiş olabilir ama yine düşecektir.

Geri
Yukarı