Corsair HS35 kulaklığımda ufak bir çatlak var

Evet arkadaşlar bütün herşey halloldu süreç içinde Corsair zaten çok yardımcı oldu hem evraklar konusunda hemde kargo konusunda. Kargo ücretini bile kendileri karşıladılar 4 gün önce verdim kulaklığımı kargoya ve yarın elimde olacakmış ondan öncede yaklaşık 3 gün Corsairla mesajlaşmalarımız oldu yani anlayacağınız 1 hafta içinde kulaklığı yenilemiş oldum. Eğer böyle bir duruma düşen olursa hiç düşünmeden direkt firmayla iletişime geçsin. Mesajlarınıza denk gelirsemde süreç hakkında daha detaylı bilgi almak için bana mesaj atabilirsiniz şahsen yardımcı olmaya çalışırım.
Bu kadar hızlı hallolmasına sevindim. Aynısını ben de başıma bir durum gelirse yapacağım.

Corsair HS35 kullanıyorum sanırım yanlarda çok ufak bir çatlak var ileride ne olur bilmiyorum. Umarım kırılmaz şahsen sevdiğim kulaklık ve işin aslı şu ki bu kulaklık sorunluysa niye satıyorlar ki anlamış değilim hala daha satılıyor kulaklık.

Corsair HS35 kullanıyorum sanırım yanlarda çok ufak bir çatlak var ileride ne olur bilmiyorum. Umarım kırılmaz şahsen sevdiğim kulaklık ve işin aslı şu ki bu kulaklık sorunluysa niye satıyorlar ki anlamış değilim hala daha satılıyor kulaklık.

Evet hala satılıyor. Valla her ürünün belli bir fiyata göre belli bir kalitesi oluyor. Bu fiyata alabileceğimiz malzeme kalitesi bu kadarmış demek. Bu arada benim de kulaklığım kırık değildi ufak bir çatlak vardı sadece ama tekrar kullanmaya çalışınca kırılacakmış hissiyatı verdi o yüzden gönderdim. Bence sen de çok geç olmadan göndersen daha iyi olur.

Aynı kulaklık tam bahsettiğiniz noktadan direkt kırıldı bende de. Geçici süre bir yapıştırıcıyla çözdüm sorunu ama keşke bundan benim de haberim olsaydı. Kullanıcı hatası vs. derler diye hiç aklıma bile gelmedi değişim yapılabileceği. Neyse size hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı