Elektronik Corsair K60 Pro RGB 1899 TL

Batina

Kilopat

Screenshot_11.jpg

Olumsuz ifade bırakan arkadaşlar daha uygun yada aynı fiyatlarda daha iyi modeller varsa yazarlarsa faydaları olur.

Bu arada technopat incelemesini yapmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sizdeki şu model mi? Bunun fiyatı da iyiymiş. Technopat Ali Bey mekanik diyor ama bilemiyorum :)

Eğer bu ise dediğiniz gibi sizdeki membran ancak K60 da farklı bir switch var.

Hocam sizdeki şu model mi? Bunun fiyatı da iyiymiş. Technopat Ali Bey mekanik diyor ama bilemiyorum :)

Eğer bu ise dediğiniz gibi sizdeki membran ancak K60 da farklı bir switch var.

Sizinki mekanik. Benimki attığınız model. Benimki membran evet. K55 Pro RGB XT çok memnunum.

@Batina bu Switch'ler hangi Switch'lere denk kırmızımı mavimi bana sessiz lazım.
Kırmızı switch ama sessizlik için silent red switch olarak aramanız gerekli.

Son düzenleme:
Linkteki ürünü uzun süre kullandım. Switch değiştirme gibi bir şey asla söz konusu değil switch'ler yerinden çıkarılabilse bile. Vİola Switch'in yedeği piyasada bulunmuyor asla. Garantiye yollayınca 1 ay bekliyorsunuz, yeni klavye gönderiyorlar. Switch'lerde de genelde double click sorunu yaşanıyor. Değişik bir aktifleştirme sistemi var. Ben artık kendim metal tırnağı kendi elimle düzeltiyordum ve double click sorununu çözüyordum. Yay sesi hayli mevcut metal kasa nedeniyle. Resmen klavyede yankılanıyor. Bunun için de kasanın içine dolgu ve pcb arkasına kağıt bant uygulamıştım. Yay sesi hayli azalmıştı. Ayrıca o-ring de eklemiştim Switch'lere ve etkisi olmuştu. Onun dışında taş gibi klavye aslında. Müthiş bir RGB ışık ve renk şiddeti var. HyperX ABS Pudding keycapsler ile öyle harika ki. Hiç bir klavye ve switch ışığı bu kadar çok veremez.

Yanında gelen ince keycaps'ler bazen yerinden çıkabiliyor. Yani kısacası modlamadan keyif alamadım.

52.jpg

23.jpg

Geri
Yukarı