Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Ben de ikinci kez aldım. Diğeri bozulursa falan ikincisini kullanmaya devam ederim.

Ürünü dün aldım 399 tl ye . Yarın gelir inşallah . çok merak ediyorum.

Benim sormak istediğim Tlf da kullanacağım bunu ben. TLf için kaliteli eq programı öneriniz var mı? Ücretli de olabilir sorun yok.
Sırf müzik içinse Poweramp çok iyi. Genel EQ ayarı istiyorsanız Wavelet iyidir. İçinde hazır EQ ayarlarını da bulabiliyorsunuz.

Ürünü ihtiyacım olmadığı halde aldım @Shuichi Tatsuo kadar detaylı olmasa da görüşlerimi aktarayım.
Aktif olarak Cloud 2 (kumaş ped) kullanıyorum ona göre karşılaştırma yaptım ve EQ ayarı yok. Anakarta takarak denediğim de (ALC897) tiz sesler biraz tok ve ses seviyesi düşük geliyor. Cloud 2 ses kartına taktığım zaman tiz ve mid daha bir netleşiyor ve ses seviyesi çok güzel yükseliyor. Cloud 2'nin sevmediğim yanı bazı şarkılarda tizleri çok rahatsız ediyor bu kulaklıkta o yok. Ürün fiyatına göre gayet güzel böyle bir şey beklemiyordum açıkçası.
Testleri Ceza, Şanışer, Skillet, Egoist, Ado, Lisa üzerinden yaptım.

Dosya Ekleri

• tt.png
    tt.png
    188,1 KB · Görüntüleme: 56
Neyi yanlış yapmış olabilirim hocam?
Peace kullansan daha iyi olur. Bir de yaptığın değişiklikler etki etmiyorsa configuration kısmından kulaklığın bağlı olduğu aygıtı yanlış seçip EQApo'yu yanlış aygıtı kurmuş olabilirsin. Ya da troubleshot kısmına tıklayıp diğer kurulum seçeneklerini deneyebilirsin.

Çok güzel uygulama ama yine de değmez bence 😅

Değil.
Anladım o zaman gerek yok gibi :)

Benim yadigar 2018 de aldığım Xiaomi Mi max 2 telefon içinde dahili dac var onunla çok güzel ses alacağımı düşünüyorum yani inşallah yanılmam bakalım :) Zamanında aldığım usb audio player pro da var. Keşke Spotify de destekleseydi şu program ne güzel olurdu. Tidal ve Qobuz destekliyor sadece. Tidal ve Qobuz da TR de yok artık maalesef :(

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-09-16-01-37-855_com.extreamsd.usbaudioplayerpro.jpg
    Screenshot_2024-05-09-16-01-37-855_com.extreamsd.usbaudioplayerpro.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 54

Yeni konular

Geri
Yukarı