Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Q10'dan 1 tık daha iyi ama kablosuz olduğu için ben Q10 kullanmaya devam ederim.
Q10'dan daha iyi kulaklığınız varsa almanıza gerek yok.
350TL'ye aldım kesinlikle hak ediyor ama 500TL de vermezdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Q10 ile kıyaslama biraz saçma olmuş.

599 TL bu kulaklığa verilmez. Max 350 TL.

Satıcı arkadaşlar, talep doğrultusunda fiyatını abartmışlar. 400 TL bile bu kulaklık için lüks. 400 TL'den fazla bu kulaklığa vermemenizi tavsiye ediyorum. Kulaklık semi-bas-mid aralığında. Kullanmasanızda olur ayarında. Oğlum bu kulaklığı sevdi ama "tiz" sesleri sevmediğinden dolayı...

Çok abartıldığını düşünmüyorum. Konuyu açarken baz fiyatı 500₺'di ve 600'e çıkmış. Keza bu ekonomide hala alınabilirliğini olduğunu düşünüyorum.

Şayet dediğiniz gibi semi bass ve Mid'den de oluştuğunu da düşünmüyorum bu paraya yeterince tize sahip.

Q10'dan 1 tık daha iyi ama kablosuz olduğu için ben Q10 kullanmaya devam ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dostum 350 TL eder ama 500 TL etmez diyorsun aynı zamnda Anker Q10'dan daha iyi oldugunu söyluyorsun. Anker Q10i şu an 1300 küsur. Bu kulaklık 600 şu an indirim de rahat 450'ye bulunabiliyor ben senin mantıgını anlamadım. Aydınlatırsan sevinirim.

Dostum 350 TL eder ama 500 TL etmez diyorsun aynı zamnda Anker Q10'dan daha iyi oldugunu söyluyorsun. Anker Q10i şu an 1300 küsur. Bu kulaklık 600 şu an indirim de rahat 450'ye bulunabiliyor ben senin mantıgını anlamadım. Aydınlatırsan sevinirim.

Q10i yenilenmiş versiyonu ben Q10'dan bahsediyorum.

Ekolayzır ayarını yaptınız mı hocam?

Ekolayzır ayarını yaptınız mı hocam?

Dolby Atmos + rock ayarında kullanıyorum.
Telefonda pek verim alabildiğim söylenemez iyi bir ses kartı falan olsa eminim Q10'a fark atar çok temiz ses veriyor.

Tamam dostum 0'ı şu an 2550 TL olan bir kulaklıkdan daha iyi ses veriyor diyorsun ama 500 TL etmez çünkü kablolu diyorsun doğru mu anladım.

Aga artık kulaklık üretilmiyor stokta kalmadığı için o fiyatlarda.

Telefonda pek verim alabildiğim söylenemez iyi bir ses kartı falan olsa eminim Q10'a fark atar çok temiz ses veriyor.

Dolby Access ve DTS ile denedim ama hiçbiri ekolayzır yapınca verdiği sese yaklaşamadı, bence bir deneyin.

Canım kardeşim sen her söyledigime bahane üretiyosun ama. Bu kulakligın üretip uretilmemesi bizim sorunumuz degil Q10 dolar 10ken 300 TL idi bu leve SE ise dolar 30 kusurlen 450 TL lafi dolandıriyosun sadece. Keske bir cevap versen kulaklık kablolu diye mi bu para etmez diyorsun şünü söyle bir duymak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı