CS:GO'da hala çok hile var mı?

CS GO’da hileler bayağı azaldı neredeyse hiçbir maçta gelmiyor.

CS:GO'da türkler her iyi oynayana hile dediği için gereksiz abartıyorlar hileci sayısını.

Evet hocam ya Türkler leş gibi oynayana hile diyorlar Prime var arada eğlencesine ya da takılmak için Pro public giriyorum 2 tane vurunca hile diye TW çağırıyorlar bir keresinde 2 kere TW baktılar ikisinde de bir şey yoktu zaten gene ban attılar.

Bence CS:GO çünkü silah recoilleri daha gerçekçi ve güzel. Arkadaşlarla takımca oynanırsa çok güzel bir strateji oyununa dönüşüyor benim için. Ve bir kaç maçta bir İtem düşüyor mesela geçen bana büyük bir şansla 90 liralık bir kasa düştü. genelde de 2 3 liralık şeyler düşüyor. Tek sorun Ping, güzel bir internetle genelde 40-70 Ping arası oynarsınız çünkü Türkiye'ye özel server'ı yok. Ha valorantta var da ne oluyor girmiyorum bile resmen akıl hastanesi gibi ortam :D
Vallahi öyle. Ayrıca 128 tick düşük ping diye oynadığını söyleyenler var ama Valo serverleri daha sorunlu. Hem bazı günler herkeste çok ping oluyor hem de mermi gitmesine rağmen işlemiyor. Görsen tickrate 32 sanarsin

Rankım global, güven faktörüm gayet yüksek olduğuna eminim. Yaklaşık 20 maçtır 1 tane bile şüpheli gelmedi. Ama düşük güven faktörlü arkadaşımla girdiğim zaman nedense her maç şüpheli 2-3 kişi geliyor. Acaba neden? Yoksa güven faktörünüz mü düşük?
Bu oyunda herkes global galiba 😂
Benimle bir oyun oynamak isterseniz beklerim. Global aiminizi ve oyun bilginizi görmek isterim

Merhaba arkadaşlar, daha önce hiç CS:GO oynamadım. Bu aralar bir oyun oynayasım var bende Valorant ile CS:GO arasında kaldım. Ve CS:GO'ya başlamayı düşündüm. Ama bir aralar çok fazla hile var diye duyuyordum hala aynı mı yoksa azaldı mı sizce başlamalı mıyım?
2021 yılında oynanmayacak kadar fazla hile vardı.. Şimdilerde çok az denk geliyor prime alırsan 20 maçın 1 i şüpheli olur o kadar diyebilirim.

Prime sahibiyim ve hiç hileye denk gelmedim Ücretsiz hesapsa bilemiyorum

Bu oyunda herkes global galiba 😂
Benimle bir oyun oynamak isterseniz beklerim. Global aiminizi ve oyun bilginizi görmek isterim

Oyunda global olmak çok basit zaten. Kendinizle benle kıyaslayıp triplere girmeyin lütfen. İlk 10 maçı iyi kötü oynayıp lem olan kişiler var rahat rahat. Hatta 2 sene önce ilk gördüğümde çok şaşırmıştım nasıl 10 maçta lem oldu falan diye, sonradan bu kadar basit olduğunu öğrendim. Önemli olan Faceit, orada seviye belli oluyor. Zaten sizin gibi iddiam yok ben yok oyun bilgisi vs. bir şey demedim. Ortalama seviyede, eğlencesine oynuyorum. Zaten artık oyunların vaktimi sömürdüğünü iyice düşündüğümden beri çok az oynuyorum. Hatta son 2 haftadır 1 saat bile CS oynamamışım. Orada kendimi övmek için Globalim demedim, arkadaş düşük ranklarda hile gelmez diyordu ona cevap olarak demiştim. Ha ayrıca seviyemi merak ediyorsanız, Faceit 5-6 seviyede tıkanıyorum. O seviyelerde iyi oynarım, onun üstü beni aşar.

Geri
Yukarı