CS:GO'da hala hile var mı?

Prime'de hiç denk gelmiyor bana ya da herkes ağlıyor hile var diye.

''pRimE'De DeNk gElMİyOR yHA''

İşin komiği eskiden banlardı, şimdi aleni hilecilere dokunmuyorlar bile. Düşünün ki hileden takımı atıyor oyundan, 3 gün sonra denk geliyor.

"Prime'de denk gelmiyor yha"

Son 2 ay maç geçmişimi üşenmesem atarım hile gelmiş mi gelmemiş mi diye görürsünüz.
Ben fanboyluk yapmıyorum Valve'ı da linçliyorum aksine.
Oyunda 3.5k saatim var övgülerim yüksek,rankım'da supreme ve en önemlisi güven faktörüm en üst seviyede bu yüzden denk gelmiyor. Ha elbette bunların olması hile gelmeyeceğinin garantisini vermez ama büyük oranda azaltıyor.Gerçekleri bilmiyormuş gibi gösterip sonra söyleyince ağlıyorsunuz demeniz çok ironik.

Son 2 ay maç geçmişimi üşenmesem atarım hile gelmiş mi gelmemiş mi diye görürsünüz.
Oyunda 3.5k saatim var övgülerim yüksek,rankım'da supreme ve en önemlisi güven faktörüm en üst seviyede bu yüzden denk gelmiyor. Ha elbette bunların olması hile gelmeyeceğinin garantisini vermez ama büyük oranda azaltıyor.Gerçekleri bilmiyormuş gibi gösterip sonra söyleyince ağlıyorsunuz demeniz çok ironik.
Tamam hocam oyuncuların %85'i haksız siz iki kişi haklısınız.

Oyunda 3.5k saatim var övgülerim yüksek, rankım'da supreme ve en önemlisi güven faktörüm en üst seviyede bu yüzden denk gelmiyor. Ha elbette bunların olması hile gelmeyeceğinin garantisini vermez ama büyük oranda azaltıyor. Gerçekleri bilmiyormuş gibi gösterip sonra söyleyince ağlıyorsunuz demeniz çok ironik.

Hile gelmiyor bana da CS:GO oynayan çoğu kişinin psikolojik olarak headshot yediği anda hile diyorlar.

Tamam hocam oyuncuların %85'i haksız siz iki kişi haklısınız.

CS:GO'da hile az diyen herkese aynı muameleyi yapacaksınız ve "kahkaha" emojisi atıp aynen aynen diyeceksiniz. Biz CS:GO'da hile kesinlikle yok diyoruz ya sizin gözünüzde, sizde hayır deli gibi hile var diyorsunuz. Sizce aynı şey değil mi?
Tek farklı hile konuları fazla olması.

Geri
Yukarı