Çözüldü CS2 "sunucu tarafından atıldın" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Churenim

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlarla CS2 surf girecektik ama girmeye çalıştığımda "sunucu tarafından atıldın" hatası veriyor, surften de ban yer miyim bilmiyorum sebebi ya da çözümü var mıdır?

Çözüm
Arkadaşlarla CS2 surf girecektik ama girmeye çalıştığımda "sunucu tarafından atıldın" hatası veriyor, surften de ban yer miyim bilmiyorum sebebi ya da çözümü var mıdır?
Bilgisayardan bilgisayara değişir ancak Dns değiştirmeyi. Modeme reset atmayı ve eğer topluluk sunucularına giriyorsan windows güvenlik duvarını kapatmayı deneyebilirsin.
Bilgisayardan bilgisayara değişir ancak Dns değiştirmeyi. Modeme reset atmayı ve eğer topluluk sunucularına giriyorsan windows güvenlik duvarını kapatmayı deneyebilirsin.

Çözüm
Bilgisayardan bilgisayara değişir ancak DNS değiştirmeyi. Modeme reset atmayı ve eğer topluluk sunucularına giriyorsan Windows güvenlik duvarını kapatmayı deneyebilirsin.

Modemi sıfırladım ve çözüldü teşekkür ederim.

Sunucu sahibi sizi yasaklamış olabilir.

Surften banlandığımı sanmıyordum, zaten öyle de değilmiş modemi sıfırlayınca geçti. Yine de teşekkürler. 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı