Sürprizbozan Cyberpunk 2077 hiç beklemediğim bir anda bitti

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Hanoko ile anlaşıp çipi çıkartmayı kabul ettim beni uzayda tedavi ederlerken sürekli aynı şeyleri yaptırıyorlardı. Hellman geldi ruhunu saklayıp başkasına aktaracağız yoksa öleceksin dedi. Bende kabul etmeyip dünyaya dönmek istedim. Dünyada başka tedavi yolları bulurum diye seçtim ama oyun bitti. Hiç beklemiyordum. Ortalama 18-19 saatte bitirdim çok yan görev yapmadım. Ana hikayeyi bitirmek istedim. Çok mu kısa sürede bitmiş sizce. Şimdi DLC oynayacağım da böyle bir son beklemiyordum.

Hanoko ile anlaşıp çipi çıkartmayı kabul ettim beni uzayda tedavi ederlerken sürekli aynı şeyleri yaptırıyorlardı. Hellman geldi ruhunu saklayıp başkasına aktaracağız yoksa öleceksin dedi. Bende kabul etmeyip dünyaya dönmek istedim. Dünyada başka tedavi yolları bulurum diye seçtim ama oyun bitti. Hiç beklemiyordum. Ortalama 18-19 saatte bitirdim çok yan görev yapmadım. Ana hikayeyi bitirmek istedim. Çok mu kısa sürede bitmiş sizce. Şimdi DLC oynayacağım da böyle bir son beklemiyordum.
Kötü sona gitmişsin hocam binaya girmeden önce uyarılmıştın.

Hocam 20 saatte nasıl bitirmeyi başardınız :D tam hatırlamıyorum ama ben galiba 75-90 saat arası bir şeyde bitirdim. Oyuna yazık etmişsiniz. Bari DLC'yi tadını çıkara çıkara oynayın yoksa oyuna kötü gözle bakarsınız.

Hocam ruhumu teslim etmek daha kötü geldi.

Hocam 20 saatte nasıl bitirmeyi başardınız :D Tam hatırlamıyorum ama ben galiba 75-90 saat arası bir şeyde bitirdim.
Vallahi yan görev olarak panam ve judy dışında gitmedim açıkçası 😄

Hocam 20 saatte nasıl bitirmeyi başardınız :D tam hatırlamıyorum ama ben galiba 75-90 saat arası bir şeyde bitirdim. Oyuna yazık etmişsiniz. Bari DLC'yi tadını çıkara çıkara oynayın yoksa oyuna kötü gözle bakarsınız.
Kadın karakterle oynasam farklı son olur mu ?

Aaa, tüm yan görevleri yapmazsanız bütün sonları açamazsınız. Bir de bazı yan görevler ana görevlerden daha eğlenceli.

Kadın karakterle oynasam farklı son olur mu?

Yok, kadın karakter olunca partnerin değişiyor. Judy lez olduğu için kadın karakter olursan onunla ilişki yaşıyorsun. Erkek karakter olursan Panam ile. Hikayede değişiklik olmuyor.

Olsun, ben

Olsun, ben Hellman'in teklifini kabul etmistim. Beni baska bi bedene naklederler falan umuduyla :D. Bitis ekranini görünce Hellman'a icimden bi güzel sövmüstüm.

Ama tüm oyun boyunca, saatlerce ugrasarak yaptigim karakterin yüzünü ilk kez bi Cutscene'le görünce duygulanmistim...

Hayir, cinsiyet degistirmen sonlari degistirmiyor. Sadece kadin alinca Judy'i sikbliyodun.

Geri
Yukarı