Dark Souls 2 İçin Gamepad Önerisi

Hangisi

• Oy verenlerin toplamı
    23

yemrem10

Hectopat
Yer
The Great Hollow
Öncelikle iyi günler. Yakında Dark Souls II'ye başlayacağım ve bir gamepad arıyorum.
  • Dualsock 4 v2
  • Xbox One Contoller
  • Logitech F710
Arasında kaldım. Kullanan arkadaşlar varsa ve tavsiyede bulunurlarsa sevinirim. (Yaptığım araştırmaya göre F710'un Deadzone sıkıntısı ve bağlantı kopma sorunu varmış. Ki Dark Souls ani ve hızlı tepki gerektirdiği için bu sorunlar sıkıntı olabiliyor.)

Bu size bağlı olan bir şey. Eğer yerlerinin değişik olması sizi rahatsız ediyorsa alışmanız biraz zaman alacaktır. Onun haricinde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Oynanışa fazla bir etkisi yok.

Ele oturuşu, kavrayışı, malzeme kalitesi diğerlerine göre daha iyi bence. Ergonomik olarak en iyisi Xbox kolları diyebilirim.

İmkanınız varsa almadan önce test edin.

Geçen sene aldım 215₺ iken ve çok memnunu. Hatta beyaz renk almama rağmen daha pahalı olan yeşil-gri renklisini gönderdiler. Controller destekleyen her oyunu rahat oynarsın. Bir de 1 metrelik Micro USB şarj kablosu al. Bluetooth ile bağlanıp oynamaya gerek yok hiç. FPS oyunlarında biraz zor oluyor controller kullanmak 😇

Derken hocam

Birde hocam Bluetooth ile bağladığınızda gecikme-kopma gibi sorunlar oluyormu?
Bluetooth ile denemedim hocam hiç, fakat FPS oyunlarında cidden zor oluyor nişan almak. Ama özellikle yarış, MMO RPG gibi oyunlarda süper oluyor. Ve birçok oyunda Controller'lar için nişan yardımı oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı