Dark Souls 3 için 750 TL gamepad önerisi

Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için :D Diğer forum üyelerinin yorumlarına göre araştırmaya devam edeceğim.

İnceledim 1 tane bile kötü yorum yazan yok vallahi.

Yanında bu ürünü almam gerekli midir ?

Bluetooth ile bağlanabilirsiniz. O aparatı almanıza gerek yok.

Dark Souls vb oyunları oynayabilmek için gamepad arayışına girdim. Bütçemde fazla sınır yok ama mümkünse 750 TL'yi geçmesin. Bir sürü başlık açılmış ama ben özellikle Dark Souls vb oyunlar için bir arayış içindeyim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Cümleten iyi günler dilerim. PC'de oynayacağım.

Xbox One Game padi veya dualshok 4.
Bir de bunu buldum MONSTER Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad | Trendyol

Aktif olarak DS3'ü PC üzerinden DS4 ile oynuyorum, tavsiye ederim. Fakat Xbox kumandası alman daha iyi olacaktır çünkü PC tarafında daha çok resmi olarak kullanılıyor Xbox kumandası.

Aktif olarak DS3'ü PC üzerinden DS4 ile oynuyorum, tavsiye ederim. Fakat Xbox kumandası alman daha iyi olacaktır çünkü PC tarafında daha çok resmi olarak kullanılıyor Xbox kumandası.
Xbox kumandası olarak ne önerirsin ? Bu konularda fazlasıyla cahilim de sormak zorunda kaldım. Eğer link paylaşabilirsen memnun olurum.

Xbox kumandası olarak ne önerirsin ? Bu konularda fazlasıyla cahilim de sormak zorunda kaldım. Eğer link paylaşabilirsen memnun olurum.

Eğer almadıysan xbox one s controller senin için iyi olacaktır. Bütçen el verdiği için onu öneririrm ama bütçeni düşünürsen gamepad karşılaştırdığım konumu okuyabilirsin. Eğer azıcık beklersen yakında gamesir g4 pro elime geçtiğinde inceleme koyacağım. Ona göre karar verebilirsiniz. Gamepad inceleme yazım da mevcut.

Hocam aynı oyun için ben de gamepad arıyordum. Xbox One S Controller aldım. Gayet güzel, tavsiye ederim.

Eğer almadıysan xbox one s controller senin için iyi olacaktır. Bütçen el verdiği için onu öneririrm ama bütçeni düşünürsen gamepad karşılaştırdığım konumu okuyabilirsin. Eğer azıcık beklersen yakında gamesir g4 pro elime geçtiğinde inceleme koyacağım. Ona göre karar verebilirsiniz. Gamepad inceleme yazım da mevcut.

https://www.technopat.net/sosyal/ko...i-ve-karsilastirma.1115075/#post-8708242[başl
http://

Almadım daha bekliyorum. :D

Geri
Yukarı