Dava mesajı geldi

Arkadaşlar internetten ESC numaralarına bakıyordum. Direkt numaralara tıklayıp. Hazır cevaplara basıyordum. Numaraya ne mesajı yazdığımı bilmiyorum. Silmiştim çoğu mesajlaşmaları. Bir şey söyleyin bundan bir şey çıkar mı?

Yasal uyarı.

Sayın sanık;

Manolya masaj & spa salonu ile iletişime geçip sözlü ve yazılı taciz içerikli konuşmalar yapmış olduğunuz için. Hakkınızda ajans mağduriyetinden alt limit 48.000 TL tazminat davası açılacaktır. Uzlaşma ve dosyanızın akıbeti için gün içerisinde dönüş sağlayınız.

Not: Uzlaşma bedeli 5000 TL.

Av. Murat CE'li̇k

Mesaj ile gelmez tebligat ile gelir davalar içiniz rahat olsun.

Mesaj ile gelmez tebligat ile gelir davalar içiniz rahat olsun.
Bu arada bir şey daha buldum aynı mesaj şikayet vara gelmiş.
Bir bakarsanız sevinirim.

@ShimerraTR bakar mısın?

Bu arada ben atmış olsam bile cinsel içerikli mesaj asla atmadım. Otomatik mesaj atmış olabilirim. Ama mesajda ne yazdığını bilmiyorum.

İşin dolandırıcılık kısmı da o zaten. Cinsel taciz üzerinden sizi suçluyorlar fakat cinsel taciz suçu arabuluculuğa tabii değil, yani savcının soruşturma açması gerek. Ajans mağduriyeti diye bir şey de yok kanunlarda. Telaş edip ağlarına kapılmayın engelleyip geçin.

İşin dolandırıcılık kısmı da o zaten. Cinsel taciz üzerinden sizi suçluyorlar fakat cinsel taciz suçu arabuluculuğa tabii değil, yani savcının soruşturma açması gerek. Ajans mağduriyeti diye bir şey de yok kanunlarda. Telaş edip ağlarına kapılmayın engelleyip geçin.

İnsan korkuyor ya. Normal de böyle birçok bildirim geliyorda. İnanmıyorum böylesi ilk defa geldi.

UYAP'tan baktım bir şey gözükmüyor gibi.

Arkadaşlar internetten ESC numaralarına bakıyordum. Direkt numaralara tıklayıp. Hazır cevaplara basıyordum. Numaraya ne mesajı yazdığımı bilmiyorum. Silmiştim çoğu mesajlaşmaları. Bir şey söyleyin bundan bir şey çıkar mı?

YASAL UYARI

Sayın Sanık;

Manolya Masaj & Spa salonu ile iletişime geçip Sözlü ve Yazılı taciz içerikli Konuşmalar yapmış olduğunuz için. Hakkınızda Ajans mağduriyetinden Alt limit 48.000 TL Tazminat davası açılacaktır. Uzlaşma ve Dosyanızın akıbeti için gün içerisinde dönüş sağlayınız.

Not: Uzlaşma bedeli 5000 TL

AV. Murat CE'li̇k
Avukatların SMS, WhatsApp, telefon vb. yollarla iletişime geçmesi yasak. Savcılıklar ve hakimlikler de evinize tebligat gönderir., yine SMS, telefon, WhatsApp vb. yollarla iletişime geçmez. Yani aldığınız SMS sahte. Siz de şöyle yazın, özür vs. diler hemen, ayağa gelir:
Eğer gerçek avukatsanız SMS, telefon ve WhatsApp vb. yollarla iletişime geçmenin yasak olduğunu bilmelisiniz. Dolandırıcı iseniz zaten bu bir suç. Savcılığa suç duyurusunda bulunayım mı, ne dersiniz?

YASAL UYARI

Sayın Sanık;

Manolya Masaj & Spa salonu ile iletişime geçip Sözlü ve Yazılı taciz içerikli Konuşmalar yapmış olduğunuz için. Hakkınızda Ajans mağduriyetinden Alt limit 48.000 TL Tazminat davası açılacaktır. Uzlaşma ve Dosyanızın akıbeti için gün içerisinde dönüş sağlayınız.

Not: Uzlaşma bedeli 5000 TL

AV. Murat CE'li̇k
Merhaba, dolandırıcılara irtibat etmeyiniz. Hatta olursa siz ona dava açın. Bu konuda bilgili kişilere danışın. @Av.Güven Kurtul pardon @Umut Nas .

Yeni konular

Geri
Yukarı