Days Gone birkaç saatten sonra sıkar mı?

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Days Gone aldım ama birkaç saat sonra sıkıp sıkmayacağını kestiremiyorum 2,1 saatim var ona göre iade edeceğim. Bundan önce Dying Light 1 bitirdim 90 saat oynadım Kasımın ortalarında da Dying Light 2 bitirip 30 saat oynadım. Zombi türünü seviyorum anlayacağınız gibi ama nedense bu beni sıkacak mı sıkmayacak mı anlayamadım. 5-6 saat aralığına geldiğim de sıkarsa 110 liram boşa gider diye korkuyorum.

Yer yer sıkacak yer yer keyif verecek. Oyun bir noktada hikâye olarak aynı yerlerde geçmeye başladığı için hem yeni şeyler açılmayacak hem de hikâye biraz sıkıcı bir hâl alacak. Sonra tekrardan yeni bölgeler açılmaya başlayacak ve o zaman keyif alacaksın. Fakat yine o yeni açılan bölge de uzun vakit geçireceğin için yine sıkılacaksın. Sonra zaten oyun bitecek.

Days Gone aldım ama birkaç saat sonra sıkıp sıkmayacağını kestiremiyorum 2,1 saatim var ona göre iade edeceğim. Bundan önce Dying Light 1 bitirdim 90 saat oynadım kasım'ın ortalarında da Dying Light 2 bitirip 30 saat oynadım. Zombi türünü seviyorum anlayacağınız gibi ama nedense bu beni sıkacak mı sıkmayacak mı anlayamadım. 5-6 saat aralığına geldiğim de sıkarsa 110 liram boşa gider diye korkuyorum.

Hocam Steam'de oyunu aldıktan sonra 2 hafta geçerse ve/veya oyunu 2 saatin üstünde oynarsanız iade edemezsiniz.

Hocam bende aldım oyunu 2 hafta önce fakat yükleme şansım yeni oldu şu an 6 - 7 saat aralığındayım oyun ortalama 30 saat yan görevler vs 6 saat sürüyormuş şu anki deneyimlememe göre hikayeye daha tam girmedim gibi hissediyorum 10.saate sanırım oyun tam yerine oturur devam etmeni tavsiye ederim

Dosya Ekleri

• 1674481320913.png
    1674481320913.png
    499,1 KB · Görüntüleme: 33
Ben oyunu biraz youtube üzerinden izledim (3-4 bölüm) açıkçası hikaye haricinde oyun tekrara düşüyor gibi geldi. Oynanış olarak bir şey diyemem (kendim oynamadığım için) ama mekanikleri iyi gibiydi. İndirimden aldıysanız devam edin derim. 55 TL gibi bir fiyatı vardı.

2.3 saate kadar iade alıyorlar hocam. Ben 2.5 saat oynama olanı bile iade etmiştim 2.3 saat benim görüşüm.
Boşuna steamci değiliz :) Şaka maka bilmiyordum aldıklarını iyiymiş.

Bu arada oyunu oynamadım ama oynayanlar Far Cry gibi olduğundan yakınıyorlardı. Yani dönüp dolaşıp benzer şeyleri yaptığımız kaliteli mekanikleri olan bir oyun.

Yer yer sıkacak yer yer keyif verecek. Oyun bir noktada hikâye olarak aynı yerlerde geçmeye başladığı için hem yeni şeyler açılmayacak hem de hikâye biraz sıkıcı bir hâl alacak. Sonra tekrardan yeni bölgeler açılmaya başlayacak ve o zaman keyif alacaksın. Fakat yine o yeni açılan bölge de uzun vakit geçireceğin için yine sıkılacaksın. Sonra zaten oyun bitecek.
Hocam bitirdikten sonra açık dünya da yapılacak aktivite var mı DL1 tarzı gibi? Ben DL1 i hiç yan görev yapmadan 20 saatte bitirdim sonra 70 saat yan görev yaptım hem de gezdim.

Oyunu yaklaşık 6 ay önce aldım, aldıktan 1 hafta sonrasında oynamaya başladım. 5-6 saat oynadıktan sonra sıktı, o zamandan beri tekrar girmedim oyuna.

Geri
Yukarı