Dead Island 2 duyuruldu

Uygun? Altından ucuz en azından. Dying Light'ın gölgesinde kalır gibi geliyor bana, zamanında sızdırılan oynanabilir sürümü oldukça kütüktü umarım ortaya iyi bir şeyler çıkarda 3-4 yıl sonra fiyatı düşünce alırız. Geliştirici ekip ilk oyunda ki hatalardan ders alıp üzerine koyarak gittiyse bayağı ses getirir oyun.

Epic Games'e özelse parayı seçmişler demektir. Epic Games PC sektörünün içinden geçiyor. O fiyata Dying Light alırım, enayi değilim ki onu da alamıyorum. Back 4 Blood gibi çöp, hayal kırıklığı bir şey gelecek bence.

430 diyor, gram altına kıyasla fiyatı uygun.

Buna 430 TL verene kadar arkadaşıma ve kendime Dying Light 2 alırım. Beraber oynarız.
Zamanında bu fragman ile ağzım açık kalmıştı ama şu an çıksın ona göre alırım diyorum. Fazla naz âşık usandırır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyun fragmandaki oynanış gibi olursa gerçekten çok iyi bir oyun olabilir bu hafta içinde on sipariş geçeceğim şimdilik tek kötü yani keske Steam gelseydi bu oyun.

25 Ağustos'ta hogwarts legacy on sipariş açılacakmış onu bekleyelim bir de bakalım nasıl bir fiyat ile çıkacak ona göre Dead island 2 bir daha gözden geçiririz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı