Dead Island 2 inceleme puanları

dlasb

Kilopat
- Metacritic (PC - Ortalama skor 75)

Puanların neden bu şekilde verildiğini öğrenmek için buraya tıklayabilir ve incelemelerini içeriğine göz atabilirsiniz.

Windows Central - 90
GamersRD - 86
Worth Playing - 81
IGN Portugal - 80
PC Games - 80
Ragequit.gr - 80
GameStar - 80
Jeuxvideo.com - 80
Dexerto - 80
VG247 - 80
TrueGaming - 75
4Players.de - 75
Wccftech - 75
PC Invasion- 70
PCGamesN - 70
We Got This Covered - 60
PC Gamer - 55
GGRecon - 50

Kaynak

Vallahi Gaming genden RX 6600 alinca Dead island 2 ve Callisto Protocol geldi calisto çöp ama Dead island 2 eğlenceli duruyor.

Sistem aldığımda oyun hediye olarak gelmişti, 21 Nisan'da AMD tarafından oyun gönderildi. Oynamaya dün başladım tadı damağımda kaldı. Henüz bitirmedim, fakat oyun gerçekten çok eğlenceli olmuş. Dying Light 2'yi de oynayıp bitirdim, fakat bu kadar eğlenmedim. Henüz oyunun başlarında olmama rağmen gerçekten iyi vakit geçirtiyor. Grafikler güzel, zombilerle türlü şekilde savaşmak ayrı güzel. Dead Rising tarzı var. Eğlence arayan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim, optimizasyon da harika olmuş.

Dying Light 2'nin parkursuz hali diyebiliriz. Oyun aslında bayağı eğlenceli ama çok çabuk bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam bir fiyasko bekliyordum oyun adına. Hem oyun mekanikleri hem de optimizasyon çöp olur diye bekliyordum. Özellikle de optimizasyon. Ama oyun bu senenin en iyi optimizasyonları arasına girdi. Ve oyunu oynayanlardan duyduğum da herkesin eğlenmiş olması, harbi uzun zaman sonra fena cortlamışım sanırım bu sefer. Neyse işimize gelir. Bu arada oyunu oynamadım ama kısa sürmesi bence mantıklı bir hareket. Dying Light 2'de parkur mekanikleri bile oyunun süresini kaldırmamamıştı. Bu oyunda kaldırmayabilir diye oyun süresini kısa tutmuş olabilirler, mantıklı bir hareket bence.

Ne zombilere vurduğumu anlıyorum ne bana vurduklarını anlıyorum. Anlatılanların aksine hiç eğlenemedim. Üzdü.

Geri
Yukarı