Dead Island 2 duyuruldu

Tutmaz. Dead ısland'dan sonra dı 2 diye Dying Light çıktı zaten. O varken bunu kimse oynamaz.

Belli olmaz oyundan henüz adamakıllı bir oynanış gelmedi çıkış gününe kadar birkaç video daha yayınlarlar kesin umarım bu oyunun içine etmezler ve kısa gameplay gördüğümüz gibi kaliteli bir oyun olarak çıkar ben ise aşırı hype yaptım kendi kendime Dead island serisini fazlasıyla severim zaten.

Zombi öldürme tarafı Dying lightdan daha çeşitli olacağı kesin, animasyon tarafını da kurtarırlarsa yeni bir stres atma oyunu olabilir. Epic exclusive olması üzdü, beklerim steama gelmesini.

Dying light ile dead island tamamen farklı noktaları hedef alan oyunlar bu gereksiz ön yargıyı da anlamadım. 4 yıldır yapıyorlarmış. Hikaye tarafından çok beklentim yok ama silah çeşitliliği ve kaliteli animasyonlar ile kaliteli arcade zombie oyunu tarafını doldurabilir.

Dying light serisi daha gerçekçi bir oyun olmaya çalışan bir oyun serisi ve sarf ettikleri eforun çoğunu parkour ve harita dizaynına harcıyorlar. Dead island 2 nin böyle bir amacı yok. Tüm eforlarını zombi öldürmenin çeşitli ve tatmin edici yollarına ayırdıkları için combat yönünde daha sağlam olabilir.

İlk oyunda mizahi unsurlar vardı. Yine bu şekilde giderse eğlenceli olacağını düşünüyorum. Z-Nation dizisi film sektöründe nasıl diğer zombi dizilerinden sıyrıldıysa Dead Island 2 de bunu yapabilir.

Epic Gamesten alacağıma korsan indiririm çıkarsa daha iyi. Saçma sapan çalışıyor epic games zaten. Bir de 400tl çok ta uygun değil. Dying light 2 yi bile 200tl ye alabiliyoruz indirimde.

Konu hortladı biliyorum ama satın alıp oynadım oyun hikaye dışında gayet iyi bence kafa dağıtmak için girilebilir finisherler falan acayip iyi. Merak eden falan olursa yazayım dedim.

Geri
Yukarı