Çözüldü DeepCool CC560 kasanın ışıkları nasıl kontrol edilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam bende kasayı yeni aldım. Çözebildin mi? Yardımcı olur musun lütfen?
Problemi çözdüm. Biostan Fan kontrolünü DC Mod Yerine PWM moda alınca ışık yanıp sönme durumu ortadan kalktı.

PWM Modu üzerinde de birçok seçenek vardı. Eğer fanlar bu modda çok gürültülü çalışıyor derseniz. Ben de silent/standart gibi seçenekler vardı. İkisini de denedim ikisinde de çok rahat ve sessiz bir şekilde çalışıyor.
Rgb değil hocam fanlar ama yanıp yanıp sönüyor sürekli anakart üstündeki bağlantı da doğru gözüküyor

Reset tuşuna nasıl atanıyor ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

rgb kontrol kutusu var. Bak videoya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RGB kontrol kutusu var. Bak videoya.

Bu kasa ARGB olan modeli hocam. BIOS ekranından fan Control use temperatute ınputu pch yaptım şimdi sabit yanıyor fan 1300 RPM civarı dönüyor ama CPU'ya çektiğim zaman ayarı fan boşta 900 RPM'e düşünce elektrik kes ver gibi yapıyor oyuna vs girince kasa içi fanlar hızlanıyor ışık yan sön yapmıyor.

16780572383802224647129832550845.jpg

Geri
Yukarı