Dell G2724D alınır mı?

Bütçe
12.000 TL
Düşeceğini hiç sanmıyorum o yüzden hiç beklemeden almak istiyorum. Değerlendirebileceğim başka monitör var mı yoksa alayım mı?

Bu iki MSI var. İkisi de aynı familyanın ürünü. Biri QD özellikli. QD'li olan modelinin satıcısını bilmiyorum. Pazarama'dan alışverişim olmadı. Bakılıp değerlendirilebilir. Dell ile rakip model bunlar çünkü.

Teşekkürler herkese, Dell G2724D aldım. Umarım pişman etmez.

Edeceğini sanmam sadece FPS oyunlarında HDR açma daha iyi performans verir GtG 1ms bir monitor MPRT 1 Ms'e yaklaşmak için ayarını Extreme yapman gerek hayırlı olsun bu arada.

GtG 1 ms ayarı nerede? OSD'de yok da.

OSD ayarlarında Extreme seçildiğinde zaten 1 ms olan GtG'nin yanına olabilecek en düşük ms değerine sahip MPRT için monitor kendini hazırlıyor.

Yazdığın anlaşılmıyor. Ben 1 ms GtG modunu nasıl açabileceğimi soruyorum.

Gayet anlaşılır yazmıştım fakat Extreme moduna alırsan GtG zaten 1ms oluyor MPRT olarak da 1ms ye yaklaştırıyor sen diyorsan ki sadece GtG bana yeter very Fast de kullanabilirsin.

Gayet anlaşılır yazmıştım fakat Extreme moduna alırsan GtG zaten 1ms oluyor MPRT olarak da 1ms ye yaklaştırıyor sen diyorsan ki sadece GtG bana yeter very Fast de kullanabilirsin.
Neyse araştırdım da bu monitörde 1 ms gtg modu yokmuş sadece pazarlama yalanıymış en düşük extreme ile 6 ms falan oluyor. Yalan olmasaydı ayarlarda 1 ms modu diye bir şey olurdu.

Neyse araştırdım da bu monitörde 1 ms GtG modu yokmuş sadece pazarlama yalanıymış en düşük Extreme ile 6 ms falan oluyor. Yalan olmasaydı ayarlarda 1 ms modu diye bir şey olurdu.

Bu araştırma yaptığın kaynağı bana da paylaşır mısın durduk yere dolandırılmışız eğer doğruysa.

Yeni konular

Geri
Yukarı