Demon's Souls PS5 oynanır mı?

th3moses

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Souls oyunlarına yeni başlamış biri olarak Demon's Souls'u merak ediyorum. Nasıldır oynanır mı? Ve bundan önce Bloodborne'u oynayıp bitirdim gayet de zevk aldım. Oynayanlar için soruyorum, bunu karşılaştırmak gerekirse Demon's Souls vs Bloodborne hangisi daha iyi?
Son sorum şu an PS Store da Demon's Souls 600 lira civarında bir şey, bu fiyata değer mi? Ve bileniniz varsa en son ne zaman indirime girdi? Beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de birbirinden iyi. Zorluk senin için bir kriter değil ise fiyatına değer.

Merhaba. Souls oyunlarına yeni başlamış biri olarak Demon's Souls'u merak ediyorum. Nasıldır oynanır mı? Ve bundan önce Bloodborne'u oynayıp bitirdim gayet de zevk aldım. Oynayanlar için soruyorum, bunu karşılaştırmak gerekirse Demon's Souls vs Bloodborne hangisi daha iyi?
Son sorum şu an PS Store da Demon's Souls 600 lira civarında bir şey, bu fiyata değer mi? Ve bileniniz varsa en son ne zaman indirime girdi? Beklemeli miyim?
Hem Demon's Souls hem de Bloodborne çok iyi oyunlardır fakat bana Bloodborne daha iyi geldi. 600 lira vermeyin PS Plus'da var ordan oynayın eğer illa alacaksanız da indirim bekleyin 300 liraya düşüyor ve parasının hakkını verir. En son 2 hafta önce baktığımda indirimdeydi diye hatırlıyorum yani bundan önceki indirimler diyebiliriz.

Hangisi daha zor sence
Bloodborne daha zor bence. Bir de Demon’s Souls PS5’in gücünü kullanan sadece bu aletteki üç beş oyundan biri. Yeni nesil bir oynamak istiyorsan tercih edilebilir, üstüne bloodborne’un aksine 60 fps de destekliyor.

Geri
Yukarı