Direksiyon sınavı sonucu alınan sertifika nedir?

Daha fazla  
Bugün sürücü kursundan mesaj geldi "imzanı at sertifikanı al" diye.

Ben ilçe nüfus müdürlüğüne ehliyet çıkartmak için müracaat etmiştim kurstan aldığım belgelerle, sertifika neyin nesi şimdi? 😂

Mesaj mı geç geldi yoksa?
Garip garip işler, bir ehliyet alıcaz diye başımıza bela açıcaz bu gidişatla. 😂
@Yener K. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE bu konu hakkında bilginiz var mıdır?

Bugün sürücü kursundan mesaj geldi "imzanı at sertifikanı al" diye.

Ben ilçe nüfus müdürlüğüne ehliyet çıkartmak için müracaat etmiştim kurstan aldığım belgelerle, sertifika neyin nesi şimdi? 😂

Mesaj mı geç geldi yoksa?
Garip garip işler, bir ehliyet alıcaz diye başımıza bela açıcaz bu gidişatla. 😂
Belgeleri teslim ettilerse muhtemelen mesaj sistemi geç çalışıyordur. Ben 4 sene önce aldım ehliyeti hala sınav mesajı geliyor bana, aptal saptal sistemler işte.

Asıl ehliyetin çıkana kadar araba kullanabilmen için gereken geçici bir sertifikaydı yanlış hatırlamıyorsam.
Sertifika, geçici ehliyet yerine geçmiyor hocam.
İlçe müdürlüğünde ehliyet başvurusu yaptıktan sonra geçici ehliyet belgesi oradan veriliyor.
Yarın sürücü kursuna uğrayıp işin aslını öğrenirim.
Ben ehliyeti alalı rahat 5 sene falan oldu, hatırlamıyorum. Üzgünüm ama müracaat ettiysen oradan alınması lazım.
Sertifika MEB'den sürücü kursuna gelicek denmişti, garip garip işler yapıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sertifikayı aldım geçenlerde.
Dolabın içinde bu benim eserim niyeti ile saklayacağım. 😂

Bu sertifika ile araba süremiyorsunuz, yanlış anlaşılmaları giderelim ilk olarak.
Sonra sertifikam varken neden ceza yedim demeyin.😂

Sürücü belgesi başvurusu yaptığınızda geçici sürücü belgesini sizlere veriyorlar.
Sürücü belgesi ile ilgili olan süreci ise E-devlet uygulamasından takip edebiliyorsunuz.

Kursiyerlere tavsiyem ise direksiyon dersinde daima sakin olmaları olur.
Sakin olduğunuz müddetçe trafikteki sorunları kolayca aşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı