Discord botu nasıl yapılır?

Mehmett12

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Discord bot oluşturmak istiyorum. Ama öyle normal değil. Mesela örnek gr! Ver dediğinde bot içine koyduğum bir şeyi verecek. İçine ben özel bir Nitro kodu falan koyacağım. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Discord bot oluşturmak istiyorum. Ama öyle normal değil. Mesela örnek gr! Ver dediğinde bot içine koyduğum bir şeyi verecek. İçine ben özel bir Nitro kodu falan koyacağım. Nasıl yapabilirim?

Hangi dilde yapmak istiyorsunuz? JavaScript için discord.js Python içinde pycord ve discord.py kullanabilirsiniz.

Discord Nitro 1 ay: 3 invite yapan sunucu ise gerek yok. Hazır botlar zatenbunu yapar fakar hep uğraşman lazım Nitro kodu için. Kendin yapacaksan JS tutorial 2 saat dinlemen lazım discord.js falan.

O ne be chest gibi? Online sitelerle olacak iş değil o. Orta seviye Python öğrenmelisin. Javascript de olur da ona yorum yapamam.

O ne be chest gibi? Online sitelerle olacak iş değil o. Orta seviye Python öğrenmelisin. Javascript de olur da ona yorum yapamam.
Bir komut kullanınca komutu kullanan kullanıcıya bir kod iletecek bir bot yazmak istiyor benim anladığım kadarıyla.

YouTube üzerinde detaylı rehberler var hocam oradan anlatımlı ve uygulamalı bir şekilde bakabilirsiniz.

Discord botu yazılım deneyimi olmayanların yapabileceği bir şey değil, JavaScript veya Python öğrenip kütüphanelerin dokümantasyonlarından yararlanıp yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı