Discord OwO bot nedir?

Evet, yani ben öyle biliyorum eğer farklı bir botdan bahsediyorsak bilemem. Bir de botun fotoğrafını atar mısınız emin olmak istiyorumda. %90 OwO cash botundan bahsediyoruz ama riske gerek yok.

Hocam bu değil mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240424_234418_Discord.jpg
    Screenshot_20240424_234418_Discord.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 15
Hayır bir zararı dokunmaz.

OwO bot, OwO cash adındaki sanal parayla blackjack, slot gibi oyunları oynamanızı sağlar. Bunlar kesinlikle gerçek para değildir ve gerçek paraya dönüştürülemez.

(En azından doğru anladıysam, bildiklerimi size aktardım yanlış ise düzeltirseniz iyi olur.)

Hayır dönüştürülebilir 1M cowoncy 5 euro yapıyordu 2022 de tabii güven büyük mesele.

Bırden fazla amacı var bana göre en iyisi "/kiss" toxiclik olsun diye arkadaşlarımı bu komut ile trolluyorum.

Hocam bu değil mi?
Tamam, doğru botdan bahsediyormuşum.
Hayır dönüştürülebilir 1M cowoncy 5 euro yapıyordu 2022 de tabii güven büyük mesele.
Demek istediğim bunların bir sitesi yok yani atıyorum owo.com diye bir site olsa o siteden owoları verince hesabımıza bakiye gibi para gelse falan diye dedim yoksa kullanıcılar satabilir ama oda güvenilir mi? tartışılır.

Tamam, doğru botdan bahsediyormuşum.

Demek istediğim bunların bir sitesi yok yani atıyorum owo.com diye bir site olsa o siteden OwO'ları verince hesabımıza bakiye gibi para gelse falan diye dedim yoksa kullanıcılar satabilir ama oda güvenilir mi? Tartışılır.

Bana bir zararı dokunur mu? Yani ben hiç oynamadım zaten. Admin ekledi ve sunucudakiler oynuyorlar. Ben hiç bulaşmadım sadece sunucu benim yani.

Geri
Yukarı