Discord üzerinden sunucu patlatan bir insana dava açılınca bir sonuca varılır mı?

• Konuyu başlatan mytic
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 705

mytic

Centipat
Daha fazla  
Merak ettiğim şey birisi size isteyerek sunucuyu verdiyse ve siz de sunucuyu kapattıysanız(kabaca sunucu patlattıysanız) size dava açabilirler mi veya adliye bu konuyla fazla ilgilenir mi?

Sanmıyorum yetkiyi isteyerek veriyorsunuz.
Şöyle bir durum sınucuyu bana isteyerek devretti ve bende arkadaşıma vermiştim arkadaşım sunucuyu bitirdi ve ip adresini bulurum vs. Şeyler söylenerek tehdit ediyorlar bunu mahkemeye taşırlarsa ben suçlu olur muyum?

Sunucu mu patlattın?
Ben yapmadım bir arkadaşım desem daha doğru olur

Sunucu kaç kişilikti?, Eğer bir youtuber gibi para kazanan birisinin discordu ise "kazancı *dava adını hatırlayamadım*" dava açarsa ceza alabilirsin. Ama o işlerde bedava yürümüyor. Bu işlerde paralı.

Şöyle bir durum sınucuyu bana isteyerek devretti ve bende arkadaşıma vermiştim arkadaşım sunucuyu bitirdi ve ip adresini bulurum vs. Şeyler söylenerek tehdit ediyorlar bunu mahkemeye taşırlarsa ben suçlu olur muyum?

Ben yapmadım bir arkadaşım desem daha doğru olur
Kâle bile almazlar. Anca tehdit ve küfürden belki. Büyük ihtimal hiçbir şey olmayacak.

Sunucu kaç kişilikti?, Eğer bir youtuber gibi para kazanan birisinin discordu ise "kazancı *dava adını hatırlayamadım*" dava açarsa ceza alabilirsin. Ama o işlerde bedava yürümüyor. Bu işlerde paralı.
Bir arkadaş ortamı için olan hiçbir para döngüsü olmayan sadece oyun seven max 100 kişi olan insanlarda oluşuyordu

Kâle bile almazlar. Anca tehdit ve küfürden belki. Büyük ihtimal hiçbir şey olmayacak.
Beni tehdit ettiler ancak sunucuyu ben patlatmadım arkadaşım patlattı ve beni suçlu olarak görüyorlar(sunucunun sahibi)

Yeni konular

Geri
Yukarı