Discord yüklünmesine rağmen bilgisayarda yok

EfeOkyay

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord indiriyorum kuruyorum sorunsuz çalışıyor ancak bilgisayarda uygulama olarak gelmiyor. Bunun yanı sıra denetim masasında gözüküyor. Bilgisayarı her açtığımda ya da Discord'u kapattığımda tekrardan setup yüklemek zorun kalıyorum. Çözümü nedir?

Arkadaşlar Discord indiriyorum kuruyorum sorunsuz çalışıyor ancak bilgisayarda uygulama olarak gelmiyor. Bunun yanı sıra denetim masasında gözüküyor. Bilgisayarı her açtığımda ya da Discord'u kapattığımda tekrardan setup yüklemek zorun kalıyorum. Çözümü nedir?
Windows arama çubuğuna Discord yazdığınızda uygulama gözüküyor mu?

Windows Search'a Discord yaz, dosya konumunu aç ve oradan Discord'u alıp masaüstüne atabilirsin.

Başlat>Çalıştır>"explorer.exe Shell:AppsFolder"

Yukarıdaki kodu çalıştıra yazdığında bilgisayardaki yüklü uygulamaların tamamını görebilirsin. Discord'un ikonunu bulup sağ tık yapıp masaüstüne kısayol olarak ekle. Oradan kendin başlatabilirsin.

Başlat'a gel. Sol tarafta tüm uygulamaların gözükür. Oradan Discord klasörünü bul. Tıkla ve içinde Disrcord uygulamasının olduğunu göreceksin. Sağ tık yap ve dosya konumunu aç. Oradan kısayol ile masaüstüne atarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı