Ekran gelmeyen Huawei'den veri kurtarma

Ozanozturk

Decapat
Daha fazla  
Ekran gelmeyen Huawei'den veri nasıl kurtarılır? İçinde çok önemli şeyler var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran gelmeyen Huawei'den veri nasıl kurtarılır? İçinde çok önemli şeyler var.

Telefonun açıldığından emin misiniz? Telefon modeliniz nedir? Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam telefonunuzdaki tüm verileri HiSuite ile bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Eğer görüntü gelmiyor ama dokunmatik çalışıyorsa ve USB hata ayıklamanız açıksa telefonunuzu PC'ye bağlayıp Scrcpy uygulaması ile görüntü alabilirsiniz ve bilgisayardan kontrol edebilirsiniz. USB hata ayıklamanızın açık kalması çok uç bir senaryo ama belki telefonunuzu kurcalamayı seviyorsanız önceden açık bırakmış olabilirsiniz. Telefonu kurtarma moduna alıp yedek alabileceğiniz birkaç yol da olabilir ama bayağıdır bu işlerle uğraşmıyorum, unuttum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun açıldığından emin misiniz? Telefon modeliniz nedir? Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam telefonunuzdaki tüm verileri HiSuite ile bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Eğer görüntü gelmiyor ama dokunmatik çalışıyorsa ve USB hata ayıklamanız açıksa telefonunuzu PC'ye bağlayıp scrcpy uygulaması ile görüntü alabilirsiniz ve bilgisayardan kontrol edebilirsiniz. USB hata ayıklamanızın açık kalması çok uç bir senaryo ama belki telefonunuzu kurcalamayı seviyorsanız önceden açık bırakmış olabilirsiniz. Telefonu kurtarma moduna alıp yedek alabileceğiniz birkaç yol da olabilir ama bayağıdır bu işlerle uğraşmıyorum, unuttum.

Telefon açık, eminim. Hi Suite nedir acaba?

HiSuite Huawei telefonların bilgisayar ile iletişimini kolaylaştıran, veri yedeklemelerinizi, telefonunuzu yazılımsal sorunlarından kurtarmanızı sağlayabilen basit ama yararlı bir program. Telefonunuzu bilgisayara bağladığınızda telefonunuzun dosyalarına bakmak isterseniz sizi zorunlu olarak HiSuite yüklemeye yönlendirecektir. Ayrıca yüklediğinizde telefonunuzun sürücülerini bilgisayarınıza kurar. Telefonunuz ile bilgisayarınız tam olarak birbirine bağlanır ve veri yedeklemelerinizi program üzerindeki basit arayüzden kolayca halledebilirsiniz. İsterseniz direkt olarak videolar, fotoğraflar gibi içeriklere telefonunuz görüntü vermese de bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı