Ekran kartı vs PS5

ZennsMi

Hectopat
Merhaba dostlar, geçen hafta RTX 3080 Ti ekran kartımı sattım. Bilgisayarımda şu an ekran kartı yok. Sizce PS5 alıp yanına RX 570 ekran kartı alsam, onu idare etmelik 4-5 ay kullanıp sonra RTX 3070 ya da RTX 3080 ekran kartı alsam mantıklı olur mu? Yoksa PS5 almadan ekran kartı mı alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, geçen hafta RTX 3080 Ti ekran kartımı sattım. Bilgisayarımda şu an ekran kartı yok. Sizce PS5 alıp yanına RX 570 ekran kartı alsam, onu idare etmelik 4-5 ay kullanıp sonra RTX 3070 ya da RTX 3080 ekran kartı alsam mantıklı olur mu? Yoksa PS5 almadan ekran kartı mı alayım?
Düz ekran kartı alıp aynı şeyleri yapabilmek varken neden PS5? Bunu kendinize sormanız gerek buraya değil.

Parasal olarak söylediğinizi yapabiliyorsanız dediğiniz yol mantıklı. PS exclusive oyunlara merakınız varsa ama bir yandanda PC'yi kullanmak istiyorsanız mantıklı olabilir. Hatta o 4-5 aylık dönemde RX570 almadan daha kısa sürede de RTX 40XX bir kart alırsanız tadından yenmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı