Ekran kartı vs PS5

PS 5 tam olarak nasıl PC'den daha rahat olabiliyor?
Hocam koltuğa uzanıp oyun oymaka? Ps5'i max 10 saat deneyimleme imkanı buldum ancak çok rahattı. Tabi aynı setup'u pc ilede yapabilir ancak bu biraz zahmetli olur. Ben 1000'lerce saat pcde oyun oynamışımdır ps5 vs pc de kesinlikle ps5'i seçerim.

Hocam koltuğa uzanıp oyun oymaka? PS5'i Max 10 saat deneyimleme imkanı buldum ancak çok rahattı. Tabii aynı Setup'u PC ile de yapabilir ancak bu biraz zahmetli olur. Ben 1000'lerce saat PC'de oyun oynamışımdır PS5 vs PC de kesinlikle PS5'i seçerim.

RTX 3080 Ti, PS 5'ten daha iyiye geliyor ve dediğin gibi eline kolu alıp koltuğa uzanıp PC'yide oynayabiliyorsun. Zahmetli demeni de anlamadım PS 5'e kolu nasıl bağlıyorsan aynı şekil PC'ye bağlıyon ondan sonra her açtığında otomatik bağlanıyor zaten. Aynı şekil ekranı kolla yönlendirmek istiyorsan Steam'i geniş ekran modunda açarsan tamamen kolla uyumlu hale geliyor.
Dediğin şey yani PC'de de yapılıyor ve PC PS 5'in yanında daha iyi özelliklerde kalıyor. Boyut dışında herhangi bir artı yanını göremedim PS 5'in PC'ye göre.

RTX 3080 Ti, PS 5'ten daha iyiye geliyor ve dediğin gibi eline kolu alıp koltuğa uzanıp PC'yide oynayabiliyorsun. Aynı şekil ekranı kolla yönlendirmek istiyorsan Steam'i geniş ekran modunda açarsan tamamen kolla uyumlu hale geliyor.
Dediğin şey yani PC'de de yapılıyor ve PC PS 5'in yanında daha iyi özelliklerde kalıyor. Boyut dışında herhangi bir artı yanını göremedim PS 5'in PC'ye göre.
Olabilir hocam. Ancak bunlar tercih meselesi. Ben pc ile uğraşmak istemezdim şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı