Elden Ring kılıç tavsiyesi

Keitra

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar samuray oynuyorhm nagakibayı aldım. Yavaş yavaş nagakibaya seviye basıyorum Vigor'u 30 yaptım DeX basıyorum şu anda. Rivers of blood diye bir kılıç varmış biraz zor alınıyormuş sanırım. 42 seviyeyim bu arada bu kılıcı ne zaman alabilirim veya hiç almadan nagakibayı fullesem sona kadar götürür mü? Önerdiğiniz bir ashes of war var mı şu an blood diye bir şey kullanıyorum sanırım ne diyorsunuz yorumlarınızı merak ediyorum tavsiyelerinizide.

Rob alman için karlı bölgeye gitmen gerek onun için de Morgott u yenmelisin yani oyun başı çok zor. Double slash ash of war güzel bence Rob a benzer bir saldırısı var ana silahına keen olarak tak. Çift katana kullan. Faith 15 yap. Flame grant me strength ve bloodflame Blade'i kullan. Seni uzun süre götürür.

Rob alman için karlı bölgeye gitmen gerek onun için de Morgott u yenmelisin yani oyun başı çok zor. Double slash ash of war güzel bence Rob a benzer bir saldırısı var ana silahına keen olarak tak. Çift katana kullan. Faith 15 yap. Flame grant me strength ve bloodflame Blade'i kullan. Seni uzun süre götürür.
Nagakibayı +6 yapmıştım, bloodflame bladei ana silah olarak mı kullanayım alıp? Ne kadar güçlü, Ve flame grant me strenght tam olarak ne pasif gibi bir şey mi nasıl kullanılıyor. Ashes of war olarak bloody slash kullanıyorum, dediğinizi mi alayım

Nagakibayı +6 yapmıştım, bloodflame Blade'i ana silah olarak mı kullanayım alıp? Ne kadar güçlü, Ve flame grant me strenght tam olarak ne pasif gibi bir şey mi nasıl kullanılıyor. Ashes of war olarak Bloody slash kullanıyorum, dediğinizi mi alayım.

Bloodflame silah değil spell. Flame grant me strength de spell. Finger seal ile kullanıyorsun. Sol eline seal alıp spelleri basıp diğer silahına geçiş yapabilirsin. Bloodflame elindeki kılıcı güçlendiriyor diğeri hasarını arttırıyor. Ash of war olarak ne kullanmak istiyorsan kullan ama bence double slash hem hasar olarak hem de görünüş olarak güzel.

Geri
Yukarı