En sevdiğiniz PlayStation hangisidir?

Dönemine göre değerlendirirsek PS4 daha iyidir, doğrusunuz. PS4 sayesinde birçok başyapıt oynayabildik. Sadece oyun fiyatları konusunu anlamadım, hangi oyunlarda ne tür fiyat farklılıkları var?
PS4 kullanan birisi olarak, PS5 daha üst düzey bir konsol olduğu için oyun fiyatları normal olarak daha yüksek, ve oyunları güzel olsa da o oyunlara o kadar para vermek anlamsız bence.

PS4 kullanan birisi olarak, PS5 daha üst düzey bir konsol olduğu için oyun fiyatları normal olarak daha yüksek, ve oyunları güzel olsa da o oyunlara o kadar para vermek anlamsız bence.
Kusura bakmayın Uncharted 4 multiplayer oynuyordum o sırada mesajı gördüm ama yazamadım.

PS5 ve PS4'te bulunan oyunların fiyatları gördüğüm kadarıyla çoğunlukla aynıydı veya ufak farklılıklar vardı (God Of War Ragnarok PS4 sürümü indirimde 1000 TL civarına düşerken PS5 versiyonu 1200, TL civarına düşüyordu) yani çok da bir fark görmedim. Bence kaliteli oyun pahalı olsa da alınır. Adamlar muhteşem bir emek verip başyapıt seviyesinde oyunlar çıkarıyorsa parası da haklarıdır. God Of War Ragnarok dibine kadar değer mesela ama Stellar Blade'e 2000 TL de vermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı