Epic Games açığını buldum

Renk bilindiği gibi dün maviydi ve Skylines geldi. Sky ne demek, gökyüzü demek. Gökyüzü hangi renk, mavi. Gördüğünüz gibi bugün de turuncuydu. RDR 2 olma ihtimali var çünkü onda hafif turunculuk var. Siz de turuncu oyunları biliyorsanız ve tahmin edebileceğiniz düşünüyorsanız yorumlarda belirtin.
Sea of Thieves. Harita haritalar sarı olur ve simgeler de X harfi yani hazine harita ve hazine Sea of thieves bence.

Yarın verilecek oyunun paketinin rengi de açık mavi. Açık mavi de denize işaret eder ve pakette pervane gibi birşey vardır, oyunda pervanesi olan bir araç vardır. Yani yarın verilecek oyun Subnautica'dır (!). (Ünlemin anlamını bilmeyen kesin çıkacaktır bu bir ironidir, ciddiye almayın)

Yarın verilecek oyunun paketinin rengi de açık mavi. Açık mavi de denize işaret eder ve pakette pervane gibi birşey vardır, oyunda pervanesi olan bir araç vardır. Yani yarın verilecek oyun Subnautica'dır (!). (Ünlemin anlamını bilmeyen kesin çıkacaktır bu bir ironidir, ciddiye almayın)
Hocam, bir de Subnatika çıkıyormuş... O zaman sizinle doları düşürmeye yönelik geleceği gördüğünüzdeki planlarınızla ilgili ropörtaj yapmak isterim.

Sea of Thieves verilirse PC'yi kırmadan önce elimi kıracağım.
Hayatımın en cok oynamak isteyip oynayamadığım oyunu su anda o.

Sanırım bir tahminim var fark ettinizmi bilmiyorum ama oyunlar bedava olmadan önce marketten kalkıyor.

1608393165535.png

Bu listede 4. oyun defense Grid 1 ve şu anda markette yok. O 4. oyun olabilir.(Tam bilgim yok oyunun Epic Games'de önceden olup olmadığını da tam bilmiyorum)

Bu liste doğru gidiyor.

Geri
Yukarı