Teşekkürler Epic Games!

İstek listesi, incelemeler mesela. Ücretsiz oyun mu? Verdikleri şeylerin %80'i ya daha önceden verdikleri şeyler ya da salak salak oyunlar.
İstek listesinde ne var? Ne bekliyorsun her gün Gta 5 gibi AAA oyun vermelerini mi? Steam hiç vermiyor en azından Epic Gta 5,Control,Prey,Frostpunk,Dead By Daylight,Nba 2k21 ve daha bir sürü güzel oyun verdi buna şükretmen gerekirken her gün AAA vermedikleri için kötü diyorsun.
Ben koleksiyon yapmayı seviyorum yani Steam'de böyle güzel serileri, efsaneleşmiş oyunları kütüphanemde bir arada görmek hoşuma gidiyor. Bunu ister şov yapmak olarak algılayın ister algılamayın. Benim için kimin benim hesabımla ilgili ne düşündüğü çok da önemli değil zaten.

Hocam Epic Games'in Launcher'ı hiçbir şekilde Steam'den daha iyi olamaz, tamam fırsatları falan daha iyi ama arayüz konusunda Steam Epic'ten çok daha önde. Epic'te sürekli Launcher problem yaşatıyor.
Epic Games'in Launcher'i daha iyi demedim ki kütüphanesi daha güzel dedim bana göre öyle olduğu için.

İstek listesinde ne var? Ne bekliyorsun her gün Gta 5 gibi AAA oyun vermelerini mi? Steam hiç vermiyor en azından Epic Gta 5,Control,Prey,Frostpunk,Dead By Daylight,Nba 2k21 ve daha bir sürü güzel oyun verdi buna şükretmen gerekirken her gün AAA vermedikleri için kötü diyorsun.
Anlama Kabiliyetin belli ki gelişmemiş, Neyse, Senin bu fanboy'luğun ile bu konu hiç bir yere gelemeyecek,

Her gün AAA Oyun versin diye bir kelime geçmedi ağzımdan, Kötü çünkü Gelişmiş bir Launcher Değil, Ben sana Ücretsiz oyun verdikleri için oyuncular bu kadar seviyor (?) diyorum, ki bu ücretsiz oyunlarda pekte iyi değiller.

Dostlar tartışmaya gerek yok, emin olun Epic Bedava oyunlar vermese piyasada adını zor duyururdu. Siz milletin kafasına silah tutsanız Steam gibi topluluk özelliklerinde gelişmiş bir markayı bırakmaz oyuncu topluluğu. Evet Epic arada güzel fırsatlar yapıyor ama Epic'in Steam gibi bir devi indirmesi düşünülemez bile.

Dostlar tartışmaya gerek yok, emin olun Epic bedava oyunlar vermese piyasada adını zor duyururdu. Siz milletin kafasına silah tutsanız Steam gibi topluluk özelliklerinde gelişmiş bir markayı bırakmaz oyuncu topluluğu. Evet Epic arada güzel fırsatlar yapıyor ama Epic'in Steam gibi bir devi indirmesi düşünülemez bile.

Teşekkür ederim, sonunda beni anlayan biri.

Epic Games bedavaya oyun vereceğine programlarını düzeltsin önce. Arkada minimize bir şekilde durmasına rağmen %1 işlemci kullanıyor deli eder insanı.

Anlama Kabiliyetin belli ki gelişmemiş, Neyse, Senin bu fanboy'luğun ile bu konu hiç bir yere gelemeyecek,

Her gün AAA Oyun versin diye bir kelime geçmedi ağzımdan, Kötü çünkü Gelişmiş bir Launcher Değil, Ben sana Ücretsiz oyun verdikleri için oyuncular bu kadar seviyor (?) diyorum, ki bu ücretsiz oyunlarda pekte iyi değiller.
Anlama kabiliyetim bayağı gelişmiş ve buradaki fanboy sen oluyorsun daha ucuzu varken gidip Steam'den almayı tercih ederek :D

Çok güzel oyunlar vermesine rağmen verdiği oyunların çoğunun kötü olduğunu söyledin yani AAA gibi en iyi oyunları vermesini bekliyorsun. Bende indirimleride var diyorum ve verdiği bir sürü güzel ücretsiz oyun var. Kütüphaneside Steam'inkinden güzel.

Anlama kabiliyetim bayağı gelişmiş ve buradaki fanboy sen oluyorsun daha ucuzu varken gidip Steam'den almayı tercih ederek :D

Çok güzel oyunlar vermesine rağmen verdiği oyunların çoğunun kötü olduğunu söyledin yani AAA gibi en iyi oyunları vermesini bekliyorsun. Bende indirimleride var diyorum ve verdiği bir sürü güzel ücretsiz oyun var. Kütüphaneside Steam'inkinden güzel.
Kütüphanesi Steamden kötü hocam, tabii öznel bir konu.

Yeni konular

Geri
Yukarı