Evrim Ağacı, Avrupa Yılın Bilim Yazarı Ödülü'ne Aday Gösterildi

AsjasFıdas1000

Hectopat
Evrim Ağacı, Avrupa Yılın Bilim Yazarı Ödülü'ne aday gösterildi.

Her sene çeşitli ülkelerden adaylar arasından seçilen üç isim finallere kalıyor ve bunlardan bir tanesine Yılın Bilim Yazarı ödülü layık görülüyor. Bu sene aday gösterilen 20 kişiden biri de Evrim Ağacı oldu!

Bu kişilerden Martin Enserink, Nathaniel Herzberg ve Eva Wolfangel jüri tarafından finalist olarak belirlendi.

TAM LİSTE:

672ab0c444d145e5008d86024fa2720b.png

Böyle bir başarıyı elde ettikleri ve ülkemizi temsil ettikleri için başta Çağrı Mert Bakırcı olmak üzere Evrim Ağacı'na ve Evrim Ağacı üyelerine teşekkür ederiz. Çok daha iyi noktalara gelmelerini temenni ediyorum.

KAYNAK:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendilerini takip ediyorum, pek aktif olmasa bile zamanı gelince değerlenecek bir forum siteleri var.

Ben de zamanla değerleneceğini düşünüyorum. İlk açıldığı gün bayağı kişi kaydolacak, çokça konular açılacak falan sandım ama beklediğim kadar olmadı maalesef. İleride artacaktır umarım.

Ben de zamanla değerleneceğini düşünüyorum. İlk açıldığı gün bayağı kişi kaydolacak, çokça konular açılacak falan sandım ama beklediğim kadar olmadı maalesef. İleride artacaktır umarım.

Çoğu insan bu platformların asıl amacını bilmiyor, daha kolay anlaşılan reklamlar ve açıklamalar yaparlarsa insanları bilinçlendirebilirler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı