F/P TKL klavye önerisi

Merhaba,

Arkadaşlar yeterince olumlu önerilerde bulunmuş bende ters reaksiyon göstereyim belki lazım olur :)

Kesinlikle Gamepower serilerinden şiddetle kaçmanızı tavsiye ederim.

Red Switch olarak 2.ayını tamamlamadan LED'leri sönmeye ve tuşları yerlerinden çıkmaya başladı.

Not: Oyun oynayan birisi değilim.

Merhaba,

Arkadaşlar yeterince olumlu önerilerde bulunmuş bende ters reaksiyon göstereyim belki lazım olur :)

Kesinlikle Gamepower serilerinden şiddetle kaçmanızı tavsiye ederim.

Red Switch olarak 2.ayını tamamlamadan LED'leri sönmeye ve tuşları yerlerinden çıkmaya başladı.

Not: Oyun oynayan birisi değilim.
Teşekkürler hocam, yazık olmuş. Hangi klavyesi acaba, benim bildiğim değişik değişik üreticilere ürettirebiliyorlar, bazıları A seviyesi markaları bile geçerken bazıları da böyle olabiliyor.

Teşekkürler hocam, yazık olmuş. Hangi klavyesi acaba, benim bildiğim değişik değişik üreticilere ürettirebiliyorlar, bazıları a seviyesi markaları bile geçerken bazıları da böyle olabiliyor.

Teşekkür ederim.

Warlock modelinin arka yükseltme ayağı baskı uygulamamamıza rağmen kırıldı ve LED'lerinin çoğu söndü.

Plastik kalitesini de ürünü satın aldıktan sonra anlayabildim ve gerçekten sınıfta kalacak düzeyde.

+Saber ve diğer ürünlerindede benzer yorumları gördüm Gamepower'dan kaçın derim.

Redragon K568 model klavye aldım arkadaşlar. Tavsiyeler için teşekkürler. Açıkçası @hadwiger hocamın tavsiyesi Redragon USAS model klavye ile arasında çok kalmıştım. Tuş değişimi yerine tasarım+biraz daha iyi RGB aldım. 50M basış sonra lehim ile uğraşırım artık :D Herkese teşekkürler şimdiden, gelince ufak bir bakışını eklerim konuya.

Redragon K568 model klavye aldım arkadaşlar. Tavsiyeler için teşekkürler. Açıkçası @hadwiger hocamın tavsiyesi Redragon USAS model klavye ile arasında çok kalmıştım. Tuş değişimi yerine tasarım+biraz daha iyi RGB aldım. 50M basış sonra lehim ile uğraşırım artık :D Herkese teşekkürler şimdiden, gelince ufak bir bakışını eklerim konuya.
Hayırlı olsun.

Forumun "Kullanıcı İncelemeleri" kısmında sizi de görmek isteriz.

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.
Teşekkürler :)
Hayırlı olsun.

Forumun "Kullanıcı İncelemeleri" kısmında sizi de görmek isteriz.
Tabii ki. Şu anda mekanik olmayan klavyelerin en iyilerinden var elimde (G213), mekanik F/P bir klavyeye geçince olan farkı anlatırım seve seve. Yardımı dokunan/dokunmayan herkese çok teşekkürler.
Elime az önce ulaştı, bir kaç güne incelemesi sunarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı