Faceit, ESEA sık sorulan sorular

• Konuyu başlatan kt2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 15B
Ping değerlerine fazla takılmana gerek yok faceit oynamanı tavsiye ederim oyuncuları daha kaliteli. ESEA türk oyunculara denk geldiğin de çok fazla kavga, gürültü oluyor. Maç bulman uzun sürüyor. Benim de internet hızım seninle aynı ortalama 50 60 ping alıyorum. faceit level 10 ve csgo sürem 4k

Faceit Premium ve 10 level için bu durum için geçerli değil. Sağlam oyuncular geliyor. Bir başka avantajı ise para kazanabiliyorsun. 80 TL yatırıp 1 ayda 290 TL kazandım.
Nasıl kazandınız?
Faceit, çok iyi bir ortam değil ama beleş olduğunudan tercih ediliyor.
Anticheat nasıl peki? Bedava oynarsam hile kullananlarla sık karşılaşır mıyım?

Evet drop atıyor her iki yerde.
Silah, skin drop oluyor mu? Yukarıda birkaç arkadaş drop düşmediğini söyledi.
Her hesaba görev geliyor. Görevlerin oranlar her hesapta farklı şekilde sabit kalıyor. Kazandığınız puanlarla shoptan item çekebiliyorsunuz.
Peki bedava kullansam bu özellikten faydalanabilir miyim? Ayrıca görevlere nereden erişabilirim?

Şimdi sana faceit ve esea'nin tüm iyi kötü yönleri sayıcağım bildiğim kadarıyla.
1-)Faceitin bedavası ve paralısı var paralısında oynayarak marketten skin item vb çekebiliyorsun 128 tickdir faceitin kendi rank sistemi vardır kendi rankına hiçbir etkisi olmaz normal MatchMaking de ban yersen (Bekleme Süresi) gene faceitte oynuyabiliyorsun
2-) İkisindede ping normale göre daha azdır faceitte esea göre biraz daha hile vardır ücretsiz olduğu için ama tabikide mm ile kıyaslanamaz faceit
3-) İkisindede maçlardan kasa düşebilir (Bakın kasa diyorum skin değil)
4-)Faceit takım oyunu esea bireysel oyuna odaklıdır genel olarak
5-) Esea'nin türkiye sunucusu var
6-) iki platformdada karşına çok smurf gelir.
7-) İkisindede maç bitince xp almazsınız.
:cool: Ayrıca birde pvppro diye bir platform var pinginiz düşüktür gene çok değil ama bunun hile koruması diğerlerine göre daha zayıf mmdende biraz daha iyi 128 tickratedir ayrıca en iyi yönlerinden biri bedava olarak giriyorsunuz deposit yapmadan turnuvalara veya 1v1 2v2 3v3 5v5 maçlara katılarak siteden bakiye kazanıp kasa açıp skin çekebiliyorsunuz (site scam yalnız hep boş çıkıyor)
9-) Esea bilmem fakat faceittede aynı turnuva sistemi var ama paralıda diye biliyorum.

Her hesaba görev geliyor. Görevlerin oranlar her hesapta farklı şekilde sabit kalıyor. Kazandığınız puanlarla shoptan item çekebiliyorsunuz.
Sizin faceit hesabınızdaki görevler ne kadar FP veriyor ? Uzun zamandır yeni hesap açıp yüksek görevli hesap çıkarmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor bunun bir taktiği var mı acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı