Fallout New Vegas nasıl bir oyun?

boratess1

Hectopat
Daha fazla  
Herkes övüyor hikayeli oyunlarla pek aram yok ama bu sevdirecek falan diyorlar ne düşünüyorsunuz sever miyim ve neden severim?

Güzel değil ya, hikayesi çabuk bitti, maptaki yerler hep benzer, final yaptıktan sonra açık dünyayı sunmuyor. Ama ana hikaye YouTube'dan izlenir.
Şu an Fallout 4 oynuyorum, köy geliştirmesi, tasarımı felan sevdiğim için oyunu bırakamıyorum. İlk başta Fallout 3' ü 3 kere bitirdiğim için 4 sarmamıştı. Sonrasında köy tasarımı felan oyunu fullemeye çalışıyorum.

Goodsprings'ten mancınıkla Hoover Dam'e mi uçtun ne yaptın? New Vegas'ın hikayesi ve DLC'leri Fallout 3 ile 4'ü üst üste koyacak kadar uzun.
😂😂 Valla kanka, oyunu 1-2 sene önce oynamıştım. Belki aklımda kalmadı bana çabuk gibi geldi bilmiyorum ama
köyde uyan, las vegasa git, seni vuranı öldür. Ayriyeten 100 yıl yaşayan adamın yerine geçmeye çalış derken hemencecik bitti.
Yan görevleri beni sarmadı zaten.

@furkii06 yalnızca ana göreve odaklanınca her oyun kısa gibi geliyor ancak New Vegas çok uzun. DLC'lerini hepsi bayağı benzersiz Sierra Madre bildiğin korku, Honest Hearts kovboy & kızılderili tadında geçiyor, Old World Blues ise teknolojik deneyler.

Bir de Lonesome Road vardı anlatılmaz yaşanır tadında. Tekrar oynayasım geldi şimdi. @boratess1 hepsinin Türkçe yaması var, son iki DLC çevrilmemişti uzun süre 2 sene önce eklendiler.

@furkii06 yalnızca ana göreve odaklanınca her oyun kısa gibi geliyor ancak New Vegas çok uzun. DLC'lerini hepsi bayağı benzersiz Sierra Madre bildiğin korku, Honest Hearts kovboy & kızılderili tadında geçiyor, Old World Blues ise teknolojik deneyler.

Bir de Lonesome Road vardı anlatılmaz yaşanır tadında. Tekrar oynayasım geldi şimdi. @boratess1 hepsinin Türkçe yaması var, son iki DLC çevrilmemişti uzun süre 2 sene önce eklendiler.
denicem ozaman

Fallout New Vegas, Fallout serisinin altın oyunu hikayesi ve atmosferi güzel grafikler eski ama almaya değer bir oyun kendisi ama şöyle bir durum varmış emin değilim Fallout New Vegas Türkçe yama kurmak için bir DLC almak gerekiyormuş Fallout New Vegas DLC yorumları okurken gördüm. Ayrıyeten zamanında bitirmiştim ve nereden baksanız 150 yakın saat gömdüm ve DLC ile de dahil. Oyunda bazı görevler zorlamıştı onda mermi dayanmıyordu resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı