Fenerbahçe evinde Alanyaspor ile berabere kaldı

Penaltı diye ne zaman ağlayacaksın diye bekliyordum o da geldi sonunda. Her galatasaraylinin düşeceği batak penaltı batağıdır zaten. Adamakıllı istatistik konuşmayı bilsen bu “penaltı” sözcüğünü de kullanmazdın. Sana şimdi tek tek saymayacağım şu kadar ceza sahası şu kadar şut vb. Gerek yok. Sahası olmayan hataya yenildin daha ne kadar büyük utanç olabilir? Heriflerin sahası yok sahası?
Aynen kanzi sahasi olmayan hataya yenildin
20240211_220053.jpg
20240211_220122.jpg

GS bu süreden sonra derbi kaybetmez fener iç sahada çok kaybetti puan durumunda gözükmesede fener GS'nin çok gerisinde şu an.

Hatay maclarini kendi şehrinde, kendi stadyumunda mı oynuyor? Önce buna bir cevap ver. Sanki bütün maçlar her zaman temiz yönetiliyor gibi gelip de bana burada tek pozisyon atip artistlik yapma. Fenerin aleyhine kararlar verilmiyor gibi de konuşma. Burada gelip mağdur rolü yapmaya da kalkacak son takımsın.

Bu sene herkesin göz ardı ettiği bir şey var. Şampiyonu Fenerbahçe - Galatasaray derbisinden ziyade iki takımın Beşiktaş ile oynayacağı derbiler belirleyecek. Belki kötü bir sezon geçirdi ama son yaptıkları transferler ve gelişimlerle beraber Beşiktaş şampiyonluk hayali kuran iki takımdan birini saf dışı bırakabilir.

Hatay maclarini kendi şehrinde, kendi stadyumunda mı oynuyor? Önce buna bir cevap ver. Sanki bütün maçlar her zaman temiz yönetiliyor gibi gelip de bana burada tek pozisyon atip artistlik yapma. Fenerin aleyhine kararlar verilmiyor gibi de konuşma. Burada gelip mağdur rolü yapmaya da kalkacak son takımsın.
Hatayin sahasindan bahsediyor birde ulan kaybedersek hataya kaybedelim ezeli rakibimizden kendi evimizde rezil rusva olmadik en azindan. Ayrica sizin gibi bize 3 puani hediye etmiyorlar alismissiniz pendik rize basaksehir komik elemanlar.

Ağlak herif asil sen son takimsin 2 senedir dunya kadar penalti almissin ittire ittire sampiyonluk yarisind kalmissin adini bilmedigim takimdan 6 gol yemissin rezil rusva seni daha isabetli sutun yok ittire ittire ztk kazandin hala konusuyorsun dahada senin gibilerle muhattap olmam.
Benim gibilerle muhatap olmaman daha iyi zaten. Hangi maçta 3 puan hediye edilmiş? Fenerbahçe hangi maçı haksız yere kazanmış? Bir kere açıp Fenerbahçe’nin maçını izledin mi de burada gelip pişkin pişkin konuşuyorsun? Maci izlemeyi geçtim insan en kötü açar bir istatistiklere bakar. Gerçi bu kelime sana bayağı yabancı gelmiştir. Depremde heriflerin takımı dağıldı, stadı yok tokatlayıp İstanbul’a yolladılar seni :D Aramizda geçen maçta sanki 15 tane isabetli şut çekmişsin gibi konuşman da bayağı komik. Hala penaltıdan bahsediyorsun ancak ben sana burada istediğim kadar veri sunayım anlamazsın sen yine. Her mac 20-25 şut çekiyoruz heriflerin ceza sahasından çıkmıyoruz gelmiş penaltı diyor. Komik ve gülünç bir durumdasın. Icardi’nin forma girmesini beklemeye devam et, beklerken belki açıp bir tane Fenerbahçe maçı seyredersin.

Lidere selam dur! 🤫
Lidere selam dur.png

Bu sene herkesin göz ardı ettiği bir şey var. Şampiyonu Fenerbahçe - Galatasaray derbisinden ziyade iki takımın Beşiktaş ile oynayacağı derbiler belirleyecek. Belki kötü bir sezon geçirdi ama son yaptıkları transferler ve gelişimlerle beraber Beşiktaş şampiyonluk hayali kuran iki takımdan birini saf dışı bırakabilir.
Yanlış anlamayın ama, Galatasaray veya Fenerbahçe ikilisinden herhangi biri çok ciddi bir düşüş yaşamadığı sürece Beşiktaş bir cacık yapamaz.

Bundan sonra GS'nin puan kaybetme ihtimali olan iki maç var. FB-GS maçı ve BJK-GS maçı. BJK deplasmanında son 7 sezondur maç alamıyor GS. Bu maçta ki puan kaybında ki gibi bir sürpriz olmazsa dediklerim geçerli tabii. Önemli bir oyuncu kart cezalısı olur, sakatlanır falan o zaman iyice alevlenir zirve yarışı.

Geri
Yukarı