Fenerbahçe şampiyonluk yarışında bir yara daha aldı

Ben hala bizim derbideki yapılan rezaleti unutamadım hocam. Hakemlerinde alacağı olsun. Zamanında TrabzonSpor yumrukladığında kızmıştık ama herifler haklıymış. Şimdi de vurmuşken bir kaç tane daha geçirselerdi diyoruz.
TS yerine AnkaraGücü olabilir , hatta başka takımda olabilir. Futbolla çok içli dışlı değilim , karıştırıyorum bazen.

Tamamiyle Fenerbahçe'nin beceriksizliğinin sonucu. Hakem +7 vermesine rağmen 4 dakika fazla oynattı. Son dakikalardaki Mert'in isabetsiz pası, Szymański'nin topu kontrol edememesi, Cengiz'in üst üste hataları Fenerbahçe'nin şampiyonluk umudunu yaktı. Bir Beşiktaşlı olarak TFF'nin bize yaptığı haksızlıklara karşı Fenerbahçe'yi tutuyordum. Diyecek pek bir şey yok. Fenerbahçe altın bir şansı kaçırdı. Geçmiş olsun.

Ben de geldim hocam 😀.

Son düzenleme:
Fenerbahçe'den böyle çok penaltı örneği var. Tartışmaya değmez.

Fenerbahçe'nin puan kaybettiği konuda Galatasaray'ın yaptığı faulleri neden konuşuyorsak o sebepten bence.
Çok sinirlisiniz , sakin olmayı deneyin.

İşine gelmeyince sinirli mi oldum yani?
Ayrıca ben Galatasaraylıyım, benden mutlusu yok şu an.
Açıkçası işime gelmeyecek bir durum yok şuan. Sadece , akrep gibi etrafa tıslıyorsunuz resmen. İnsanlar normal birşey diyor, aksi şekilde cevaplıyorsunuz.(belkide ben öyle anlıyorum). Hem de GS'li olduğunuz belliydi zaten.

TFF’yi ‘derhal’ istifaya çağırıp, seçimin erken olması için başlatılan imza kampanyasına imza atmayan kulübü destekliyorsun.
Tıpkı 2021-2022 sezonu gibi değil mi? TFF'yi istifaya çağırdığımızda ligde 19 kulübün karşımızda durup imza atmadığı gibi?

Açıkçası işime gelmeyecek bir durum yok şuan. Sadece , akrep gibi etrafa tıslıyorsunuz resmen. İnsanlar normal birşey diyor, aksi şekilde cevaplıyorsunuz.(belkide ben öyle anlıyorum).
Bu tarz futbol tartışmalarında biraz dilim sivrilebiliyor ama sinirlilikle uzaktan yakından alakam yok şuan.
Ayrıca ülkemiz futbolunun jargonu bu maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı