Fenerbahçe şampiyonluk yarışında bir yara daha aldı

Tıpkı 2021-2022 sezonu gibi değil mi? TFF'yi istifaya çağırdığımızda ligde 19 kulübün karşımızda durup imza atmadığı gibi?

Bu tarz futbol tartışmalarında biraz dilim sivrilebiliyor ama sinirlilikle uzaktan yakından alakam yok şuan.
Ayrıca ülkemiz futbolunun jargonu bu maalesef.
Haklısınız hocam. Ben biraz eşeklik etmişim , kusura bakmayın. Mesajları yeniden okuduğumda Froum hesabımı silesim geldi.

Yok be hocam estağfurullah, ben utandım şimdi...
Utanmanız gereken bir şey yok hocam. Gerçekten özür dilerim. Dilerseniz konu akışına devam etsin :D.

Bu Fener valla daha 2-3 yıl şampiyon olamaz, Fenerli değilim ama ben bile bu sezon başı şampiyon olacaklarına inanmıştım, çok sağlam oynuyorlardı, ama her zaman ki gibi şampiyonluğu Galatasaray'a verdiler, bu yıl olamadılarsa artık hiç olamazlar herhalde.

Bir fenerli olarak üzücü. Ama geleceğe bakıncada sevindirici. Seçim geliyor yönetim değişecek. Öbürkü sezon Antalyaspor'a teknik diretörlük edecek Alex'i oradaki performansını görürüz ve belkide 2025-26 sezonunda yani önümüzdeki sezondan sonra sezonda görebiliriz. Benim bu sene umudum yoktu gelecek sezonda yok. Biz futbolda iyi değiliz çünkü ülkemizdeki anadolu takımları kötü ve hakemlerde kötü olduğu için sadece şampiyon olan takım iyi oluyor buda malum gs oluyor. Topluca birleşsek te Süperligin ilk 3 takımı şöyle gruplaardan çııkacak hale gelse kötü mü olur la.

FB ve BJK'nin serzenişlerini okuduk hep birlikte. Korkusundan maça çıkamayan bir takım ve onun dizinin dibinden ayrılmayan bir diğer takım. Ne zaman yenilseler ya da berabere kalsalar hemen holiganca laflarla önce hakem ve TFF'ye sonra GS'ye köpürüyorlar. Yabancı hakem olmazsa çıkmayız dedikten sonra VAR'a yabancı hakem getirildi. Sonuç? FB için yine hüsran. Eee sorun nerede peki? FB'de.
Son maçımızda İcardi'nin penaltısı ve golü verilmedi. Apaçık buz gibi pozisyonlar. Görmezden gelindi ve devam edildi. Bunu neden konuşmuyorsunuz? İşinize gelmiyor.
Konferans Ligi'ndesiniz diye korkak gibi derbiden kaçtınız akabinde oradan da elendiniz.
Umarım hayat boyu ne kupa ne madalya alırsınız. Alabileceğiniz tek kupa da seramik kupa.

Süper Lig maçlarından 3 puan almadan şampiyonluk beklentisine girmek en büyük saçmalıktır.
Galatasaray Süper Lig şampiyonluğuna yenisini ekleyecektir ve müzesinde bir kupa daha olacaktır.
Onun dışında bu başarıları UEFA konferans liginde ve Şampiyonlar liginde sağlamak vizyonu olmak zorunda.
Sonuç ne oluyor sonra hep hüsran hep hüsran.
Galatasaray'ın da bu zihniyeti yanlış işte.
Süper kupa maçına U19 kadrosuyla takımı çıkartmak ayrı bir saçmalık 50.saniyedeki golden sonra soyunma odasına çekmek ayrı saçmalıktır.
Aynı durum 19 Mayıs'taki Türk Telekom Arena da oynanacak olan derbi maçta yaşanmayacaktır.
Fenerbahçe'yi gerektiği kadar rezil etmiştir zaten kendi yönetimi.

Şampiyon olmayı Fenerbahçe hak etmiyor U19 kadrosuyla Süper kupa maçına çıkacaksın sonra da Şampiyonluk hayali kuracaksın.
Sonuç olarak da Galatasaray maçlardan 3 puan toplayınca da hakemlerin sayesinde bahanesi sunuluyor birileri tarafından.

Geri
Yukarı