OpenCore Fermi GT 730 ile High Sierra yüklemeye çalışırken ekran siyah ekrana geçiyor

timurcengiz1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeniden merhaba.

Sistemimde var olan GT 730 Fermi ekran kartını kullanmak için High Sierra yüklemeye çalışıyorum ama ekran siyah ekrana geçiyor. iGPU ile sorun yok ama GT ile devam ettiğimde ekran siyah ekrana geçip monitör sinyal yok yazıyor ve öyle kalıyor.
@566156 @claus

Son düzenleme:
Hocam hiçbir şekilde görüntü gelmiyor elma logosu çıkıyor bir an da kesiyor görüntüyü hata kodunu bile göremiyorum resetliyor kendini makine.
debug=0x100 Ekleyin boot argümanlarına. Ayrıca -v de olacak. Hata aldığınız an ekran görüntüsü atın.

-igfxvesa Ekleyip deneyin boot argümanlarına.
Bu arada hocam denediniz mi?

Son düzenleme:
Denedim hocam sistem hızlı yazılar akarken bir anda resetliyor yani durmuyor takılmıyor beyaz yazılar hızla akarken bir anda reset atıyor.

debug=0x100 Varken reset atmaması lazım, ekran kartında sorun olabilir gibi geliyor hocam? Önceki Ventura kurulumunda da böyle sorunlar olmuştu yanlış hatırlamıyorsam.

debug=0x100 varken reset atmaması lazım, ekran kartında sorun olabilir gibi geliyor hocam? Önceki Ventura kurulumunda da böyle sorunlar olmuştu yanlış hatırlamıyorsam.

Hiçbir fikrim yok evet Ventura kurarkende böyleydi ekran kartımı test edebileceğim bir program var mı sorunlu mu acaba?

Geri
Yukarı