FIFA 13 Alınır Mı?

• Konuyu başlatan Cihat
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 3B
C

Cihat

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Ben FIFA 13 alacağım.Biliyorum 14 var ama çok pahalı geldi. Acaba FIFA 13 alsam online modunda hala oynayanlar var mıdır ve bu ne zamana kadar devam eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.Ben FIFA 13 alacağım.Biliyorum 14 var ama çok pahalı geldi.Acaba FIFA 13 alsam online modunda hala oynayanlar var mıdır ve bu ne zamana kadar devam eder?

FIFA 13'te aktif kişiler çok azaldı hocam. Arşiv olarak orijinal kalsın derseniz alın. Ama bence FIFA 14 için para biriktirip onu alın.

Sonra da neden orijinal almıyorsunuz diyen elitlerle uğraş. 1 ay okul harçlığımı harcamadığım takdirde alabiliyorum FIFA 14'ü. Neyse önümüz bayram :D .

Peki FIFA 14 için ne dersiniz hocam. Çok kötüleyenler var. Tamam bazıları oyundan anlamayanlar ama dediğim gibi sayısı çok fazla olduğu için ayırt etmek zor. FIFA 14 o kadar paraya değer mi dersiniz?

Dediğim gibi hocam, şu an bir kalabalık mevcut ama birkaç haftaya onlar da kalmaz. :) Ki FIFA 11, 12, 13'ten sonra EA menü düzeni ve görselliği geliştirdi. Bu sebeple 14'e acil geçiş yapın. :)

- - - Güncellendi - - -

Peki FIFA 14 için ne dersiniz hocam. Çok kötüleyenler var. Tamam bazıları oyundan anlamayanlar ama dediğim gibi sayısı çok fazla olduğu için ayırt etmek zor. FIFA 14 o kadar paraya değer mi dersiniz?

Açıkçası şu an değmez. 1 ay kadar bekleyin. FIFA 14 crack çıkmadığı için keyler pahalı ki sanırım bugün çıkmış. Bakarsınız ucuzlar. :) Bir üst seviye oyunlarda %90 ihtimal gelişim olur. FIFA 14, 13 motoru ile aynı olup üstüne gelişim gösterdiğine göre bu durum %1 ihtimaldir ki o da kişiselliğe dayalıdır. Örneğin Windows 8.1, 7'nin geliştirilmiş ve üstüne bir şeyler katılmış versiyonudur. Yani 7'den kötü olma ihtimali de yoktur ama bunu herkese anlatamazsın. Nasıl zamanında XP diyorlardı, şimdi de 7 diyorlar. Tabii saygı duyarım kullansın sıkıntı yok ama kişisel hatalarını veya donanım ve yazılımların 8 desteği vermemesini işletim sistemine bağlamasınlar.

PES grafik motorunda değişime gitti. PC'de pek iyi olmadı diye yorumlar var. Bilgim yok. Fakat PES geçen senenin üstüne koyup gitseydi FIFA gibi bu kadar olumsuz yorum olmazdı. Tabii baktı tahtı FIFA aldı değişime gitmek zorunda kaldı. Birkaç yıla gelişim gösterir umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı