FIFA 13 Alınır Mı?

• Konuyu başlatan Cihat
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 3B
Daha önce hiç key almadım hocam. Nasıl oluyor bu işler? :D cahilliğimi mazur görün.

Hocam güvenilir bir siteden key'i alıyorsun. Daha sonra Origin indiriyorsun EA'nın sitesinden. Hesap açıyorsun ve programa girip, Origin>Product Code'a gidip, sitenin sana gönderdiği keyi giriyorsun. Hesabında sonsuza kadar duruyor oyun. EA resmi siteden indiriyor oyunu ve oynuyorsun. Tabii PC için alacaksan.

Anladım hocam peki sıkıntı çıkma ihtimali var mıdır key konusunda? Yani işe yaramayan key gibi? Bir de her teknoloji mağazasında bulabilir miyim? Başınızı ağrıttım özür dilerim :D

Anladım hocam peki sıkıntı çıkma ihtimali var mıdır key konusunda? Yani işe yaramayan key gibi? Bir de her teknoloji mağazasında bulabilir miyim? Başınızı ağrıttım özür dilerim :D

Mağazada bulamazsın. İnternetten güvenilir sitelerden alacaksın. Zaten en üstte belirttim siteleri. Oralardan birinde alacaksın. Sana mail olarak gelecek ve maildeki keyi Origin'e gireceksin. Ta ta tammm! Ne oyun CD'sini kaybettim sıkıntısı ne de ekstradan para. :)

Dostum başka bir yol ise Playstore'den alabilirsin.

Oyun 90 TL şuan için. Eğer evinizde TTNET varsa oyunu buradan alıp, TTNET faturanıza taksitlendirme seçeneği ile de alabilirsiniz.

Playstore.com - Türkiye'nin Dijital Oyun Platformu

12 ay boyunca 7,50 TL ye taksitlendirerek alabilirsin.
Tavsiyem eğer oradan alırsan 6 ay taksitlendirmek olacaktır. 6 ay boyunca faturaya 15 TL fazla yansır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı