FIFA (EA FC) 24 ucuza alma yöntemi

44Nihat07

Kilopat
Arkadaşlar oyun standart 1200TL - Ultimate Edition 1700 TL olarak çıktı. Zaten Twitter da bu yöntem aşırı yaygın ve bu yüzden EA en yakın zamanda zam yapacaktır.
Oyunu almak yerine EA Play Pro yıllık abonelik alabilirsiniz 1000 TL'ye ve oyunun Ultimate sürümü geliyor. Yurt dışında 100 dolar olan bu abonelik Türkiye'de 35 dolar gibi bir fiyatta 60 dolarlık oyundan bile ucuz ve tüm EA oyunları dahil sisteme. Oyunun ömrü de 1 yıl olduğundan gayet mantıklı ama yapan çok kişi olduğundan en yakın zamanda alın derim EA zam yapacak bence o yüzden bende az önce aldım sizlerle paylaşmak istedim.

Ben de zam gelecek diye 2 ay önce almıştım ama gelmedi 😢

Oyun çıkınca zamlanır diye tahmin ediyorum.

Ucuza almak değil de 1 senelik ucuza oynama gibi olmuş. Yine de 200 TL bence çok bir fark değil. Benim fikrim böyle.

700 TL ucuz aslında UE veriyor ve Online oynayanlar için zorunlu gibi bir şey bu sürüm ek olarak oyunun ömrü 1 yıl bile değil. Ut oynayacaklar için çok avantajlı ve tüm oyunlar dahil ve yeni oyunlarda ilk günden eklenecek. Benim fikrim de bu yönde ama her yıl FIFA almayan veya alıp sadece hikaye modu oynayanlar için dediğiniz gibi çok avantajlı değil ve 2-3 ay sonra ciddi indirime giriyor zaten daha cok Online kullanıcılar için iyi.

Son düzenleme:
Oyun çıkınca zamlanır diye tahmin ediyorum.

700 TL ucuz aslında UE veriyor ve Online oynayanlar için zorunlu gibi bir şey bu sürüm ek olarak oyunun ömrü 1 yıl bile değil. Ut oynayacaklar için çok avantajlı ve tüm oyunlar dahil ve yeni oyunlarda ilk günden eklenecek. Benim fikrim de bu yönde ama her yıl FIFA almayan veya alıp sadece hikaye modu oynayanlar için dediğiniz gibi çok avantajlı değil ve 2-3 ay sonra ciddi indirime giriyor zaten daha cok Online kullanıcılar için iyi.
Dediğiniz çok doğru. Oyunu kariyer ve koleksiyon için alanlar zaten Steam’e yapışmıştır bile. Ancak senden seneye oynayanlar dediğiniz gibi 700 TL kar edip Ultimate oynuyorlar. Fakat ben ne yapayım Ultimate’yi, diyenlerde oyunu alır.

Her türlü mantıklı Ea Pro almak sadece fc 24 için değil çıkan her oyunu oynuyorsun. Bende fifa 21 den 23 e kadar 3 oyunda var yenisi çıkınca diğerini bir kere oynamadım daha boşa kütüphane de duruyor.

Ben FIFA 23'ün kadrosunu güncelledim yamayla ekstradan FC 24 almaya gerek olduğunu sanmıyorum.

Eğer Online oynamıyorsanız pek de almanıza gerek yok zaten. Ben mesela bu oyundan para kazandığım için her sene satın alıyorum.

Aynen öyle arada bir kardeşimle santra atıp çıkıyoruz maksat offline.

Yeni konular

Geri
Yukarı