FIFA (EA FC) 24 ucuza alma yöntemi

Oynanış olarakta bi fark yoktur. Yıllardır az değiştirip sürüyorlar piyasaya çıktıktan sonra incelemek lazım Online oynuyorsanız alın ofisine ise gerek yok

Eğer Online oynamıyorsanız pek de almanıza gerek yok zaten. Ben mesela bu oyundan para kazandığım için her sene satın alıyorum.
Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacak;
Malumunuz oyun içi coin kasip farklı sitelerden bu coinler satılabiliyor bende bu işe girişmek istiyorum ama daha önce eğlencesine toplamda 10 defa filan fifa oynamışımdır,sizce haftasonu turnuvalarına katılarak en azından ilk birkaç çerez maçı kazanıp oyunun parasını 1 ayda çıkarıp sonrasında biraz kazanma ihtimalim var mı nasıl oluyor turnuvaların başı çok mu zor ?

Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacak;
Malumunuz oyun içi coin kasip farklı sitelerden bu coinler satılabiliyor bende bu işe girişmek istiyorum ama daha önce eğlencesine toplamda 10 defa filan FIFA oynamışımdır, sizce hafta sonu turnuvalarına katılarak en azından ilk birkaç çerez maçı kazanıp oyunun parasını 1 ayda çıkarıp sonrasında biraz kazanma ihtimalim var mı nasıl oluyor turnuvaların başı çok mu zor?

10 defa falan FIFA oynamış birisiyseniz hocam hevesinizi kırmak istemem ama işiniz gerçekten çok zor. Çünkü FIFA yıllar geçtikçe basit bir futbol oyunu olmaktan çıktı. Birden fazla karışık kompleks eylemin bir araya geldiği simülasyon haline geldi. Bu eylemlere oynanış tarzlarına alışmanız bayağı zamanınızı alacak. Hafta sonu turnuvalarında 20 maçın 10 tanesini kazanırsanız gerçekten iyi ödüller kazanabilirsiniz ama 10 maçı geçtim 5 maç bile kazanmak aşırı zor çünkü karşınıza gelen rakipler çok profesyonel ve momentum bir noktada kazanmanıza izin vermiyor. Sonuç olarak şunu söyleyebilirim 10 maçlık geçmişinizle bir şeyler başarmanız çok zor ancak cidden sürekli oynayıp teknik detaylara hakim olursanız çok başarılı olursunuz ve iyi para kazanabilirsiniz.

Geri
Yukarı