Epic Games Final Fantasy 7 Remake'i bedavaya verebilir!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Epic Games'te gizemli oyun ve büyük indirimler başladı. Her hafta bir tane gizemli oyun verilecek. Square Enix'te bu indirim dönemini boş geçmedi ve FF7 hariç tüm oyunlarını indirime soktu. Genelde Epic Games bedava oyunu mağazasından bir oyun veriyorsa onu indirime sokmuyor. Önceki dönemlerde de bu gizemli oyun verilen süreçte verdiği gizemli oyunlar Epic Games'te bedava verilinceye kadar indirime sokulmamıştı. Hazır FF7'nin 2. oyunu yoldayken yılbaşına özel Epic Games bomba patlatıp FF7 Remake'i bedavaya verebilir. Önceki yüzde 33'lük kupon döneminde FF7 indirimdeydi şimdi indirimde değil. FF7'den sonra çıkmış oyunlar bile indirime girmişken önceki yüzde 33'lük indirim döneminde indirime giren ve bu sefer indirime girmeyen FF7 Remake'in bu gizemli oyun festivalinde bedavaya dağıtalacağını düşünüyorum. Sizler de kontrol edebilirsiniz Square Enix'in Epic Games'te tek indirime girmeyen oyunu FF7 ve bu oyun Square Enix'in en yeni oyun değil ve en yeni çıkan oyunları bile indirimde. Outriders, Forspoken, ve diğer yeni çıkan Final Fantasy oyunları. Dediğim gibi Epic Games gizemli oyun verirken genelde o oyun kendi mağazasındaysa onu bedava verilene kadar indirime sokmuyor. Bu da ihtimali güçlendiriyor. Ayrıyeten 2 yıl önce Epic Games'in gizemli oyunlarından en iyi olan Tomb Raider üçlemesi de Square Enix'in oyunlarıydı ve oyunlar yaklaşık 60 dolar değerindeydi o zaman. FF7 70 dolar şu anda. Bu da verilme ihtimalini ortaya koyuyor ama dediğim gibi bu bir tahmin bazı ihtimaller bu süreçte oluştuğu için olabilecek bir durumu önceden haber yapmak istedim. Tutup tutmayacağını Epic Games'in hangi oyunları vereceğini zamanla göreceğiz ama bir tane büyük AAA oyun bekliyorum bu dönemde. Sizler ne düşünüyorsunuz?

FF7 verme ihtimalini çok düşük görüyorum. Her sene böyle muhabbet döner ''Şu indirime girmedi verebilir'' diye ama genelde de o oyun verilmez. Tomb Raider oyunları 60 dolar değerinde olsa da girdikleri indirimlerle peynir ekmek fiyatına satılıyorlardı, FF7 için öyle bir durum söz konusu değil.

FF7 verme ihtimalini çok düşük görüyorum. Her sene böyle muhabbet döner ''Şu indirime girmedi verebilir'' diye ama genelde de o oyun verilmez. Tomb Raider oyunları 60 dolar değerinde olsa da girdikleri indirimlerle peynir ekmek fiyatına satılıyorlardı, FF7 için öyle bir durum söz konusu değil.
FF7 önceki yüzde 33'lük kupon indirimde indirime giren (hem de yüzde 50 indirime girmiş) oyunlardan biriydi. Onda indirime girip bunda indirime girmemesi ve indirime girmeyen tek Square Enix oyunu olması ihtimal doğuruyor. Önceki kupon indiriminde indirime girmeseydi (hem de büyük bir indirimde o zaman ki) ihtimal bile vermezdim. Bir umut işte bakacağız artık.

FF7 önceki yüzde 33'lük kupon indirimde indirime giren (hem de yüzde 50 indirime girmiş) oyunlardan biriydi. Onda indirime girip bunda indirime girmemesi ve indirime girmeyen tek Square Enix oyunu olması ihtimal doğuruyor. Önceki kupon indiriminde indirime girmeseydi (hem de büyük bir indirimde o zaman ki) ihtimal bile vermezdim. Bir umut işte bakacağız artık.
Verirse çok büyük olay olur. 14 oyun çöp çıksın, FF7 tek başına sırtlar bu seneyi de bakalım görelim.

14 oyun vermiyorlar galiba hocam. Her hafta bir oyun verecekler gibi. Diğer oyun önümüzdeki hafta verilecek. Ondan sonra her gün dağıtırlarsa bilmiyorum artık.
Aynen bu şekil olacakmış. 20'sinden itibaren her gün 1 taneye döneceklermiş işte, yılbaşına kadar. Bazı günler 2 oyun da olacak deniyor, totalde 17 oyun olacakmış.

Aynen bu şekil olacakmış. 20'sinden itibaren her gün 1 taneye döneceklermiş işte, yılbaşına kadar. Bazı günler 2 oyun da olacak deniyor, totalde 17 oyun olacakmış.
Yıllarca Aralık dönemindeki gizemli oyunlarda her gün olacak şekilde veriyorlardı. Bu yıl indirimlerin erken başlaması 1 ay sürmesi ve daha fazla oyun vermeleri bizim için iyi olmuş.

1702489197168.png

Burada Çin mimarisi havası aldım ben.
1702489269648.png

1702489290367.png

Yeni konular

Geri
Yukarı