Epic Games Final Fantasy 7 Remake'i bedavaya verebilir!

Sanmam, indirim yapmanın bir bekleme süresi var diye biliyorum. Yani önceki dönem girdiyse şimdi giremiyor. Senin dediğine göre Cyberpunk, Witcher da bedava verilebilir. Eğer beni haksız çıkarmak istiyorsan önceki ve şu anda indirimde olan bir oyun söyleyebilirsin, belki yanlış biliyorumdur.

Sanmam, indirim yapmanın bir bekleme süresi var diye biliyorum. Yani önceki dönem girdiyse şimdi giremiyor. Senin dediğine göre Cyberpunk, Witcher da bedava verilebilir. Eğer beni haksız çıkarmak istiyorsan önceki ve şu anda indirimde olan bir oyun söyleyebilirsin, belki yanlış biliyorumdur.
İndirim için bekleme süresi Steam'de olan bir özellik Epic Games için öyle bir kural yok diye biliyorum. CD Projekt Red oyunlarının neden indirime girmediğini de anlamadım. Square Enix indirime katılmış direkt sadece FF7'de indirim yok.

Oyun geçen haftalarda indirimdeydi zaten yapımcı firma pek bedava oyuna yanasacak bi firma değil sanmıyorum. Beklentiye girmeyin.

Daha önceden de birçok oyunu indirime girmesine rağmen aynı dönemde bedava verdiği oldu, yani sırf şu oyun indirime girmedi diye bedava olacak diye beklentiye girmemek lazım diğer türlü üzülen yine siz olursunuz. Cyberpunk ta indirime girmemiş o zaman bunu da mı bedava verecekler aynı mantık.

FF7 önceki yüzde 33'lük kupon indirimde indirime giren (hem de yüzde 50 indirime girmiş) oyunlardan biriydi. Onda indirime girip bunda indirime girmemesi ve indirime girmeyen tek Square Enix oyunu olması ihtimal doğuruyor. Önceki kupon indiriminde indirime girmeseydi (hem de büyük bir indirimde o zaman ki) ihtimal bile vermezdim. Bir umut işte bakacağız artık.
Cyberpunk 2077 de indirime girmedi bu sefer sanırsam.

Geri
Yukarı