FNAF 2'de 2. gece geçilmiyor

seereren2702

Femtopat
Nedense 2. gecede tıkandım. Bir yandan havalandırmadan bonnie ve chica bir yandan foxy delireceğim maskeyi açıyorum Foxy'e ışık tutacağım derken bir anda chica geliyor. Ne yapmalıyım?

Evet öyle yaptım ve geçtim 3. Gecede ne yapmalıyım?
Withered Bonnie çok sinir edecek sizi. Artık bir refleks edinmeniz gerekiyor. Kamerayı indirir indirmez maskeyi takmanız kritik önemde. Eğer kimse yoksa gene kaldırın ki Foxy savuşturabilin.
Kamera yine Puppet kalsın. Kamerayı indirince maske açın, kimse yoksa Foxy kontrol edin. Böyle böyle bitecek, ayrıca Mangle dikkat.

Withered Bonnie çok sinir edecek sizi. Artık bir refleks edinmeniz gerekiyor. Kamerayı indirir indirmez maskeyi kaldırmanız kritik önemde. Eğer kimse yoksa gene kaldırın ki Foxy savuşturabilin.
Kamera yine Puppet kalsın. Kamerayı indirince maske açın, kimse yoksa Foxy kontrol edin. Böyle böyle bitecek, ayrıca Mangle dikkat.
Teşekkürler 😉.

Withered Bonnie nereden geliyor.

Son düzenleme:
@seereren2702 havalandırmalardan geliyor ama hangisi hatırlamıyorum. Ayrica, kendisi kafasını uzatmaz yani ışık tutarak göremezsiniz, kameradan bakmanız gerekir. Ama bence gerek yok ne zaman çıkacağı belli olmuyor çünkü. Kamerayı indirdiğinizde karşınıza bir anda çıkacaktır, maskeyi takin. Arada karşıdan da gelebiliyor. Hiçbir şey yapamazsınız gitmesi için.

Geri
Yukarı