FNAF 2'de 2. gece geçilmiyor

Withered Bonnie çok sinir edecek sizi. Artık bir refleks edinmeniz gerekiyor. Kamerayı indirir indirmez maskeyi takmanız kritik önemde. Eğer kimse yoksa gene kaldırın ki Foxy savuşturabilin.
Kamera yine Puppet kalsın. Kamerayı indirince maske açın, kimse yoksa Foxy kontrol edin. Böyle böyle bitecek, ayrıca Mangle dikkat.
Withered Bonnie havalandırmadan çok ortadaki yerden geliyor hocam. Önce uzakta sonra yakında gözüküyor sonra bir anda kayboluyor. Kamerayı bir kaç kez gir çık yapınca da odaya giriyor. O zaman maske takmak lazım zaten.

Zaten 3, 4 ve 5. gecede ortada Foxy'e ışık tut, Puppet için kutuyu sar ve kamerayı kapattıktan sonra maske tak mantığıyla işliyordu. Eğer havalandırmadan ses duyarsan da oraları kontrol et eğer biri varsa havalandırmadan tekrar ses gelene kadar maskeyi tak.

FNAF 2 de kamerayi sadcee puppet bölümünde tutun. Gerisi maske refklesi ışık tutma olayi vs.
ben 6. gece de tıkanıyordum golden freddy bugu vardi en sonunda geçtiydim.

Galiba 2.geceyi geçmişsiniz.Oyundan sadece puppet odasındaki müzik kutusunu kurun.Başka kameralara bakmanıza gerek yok.Kurarken arkadan gerilim müziği gibi ses geliyo o geldiğinde bilin ki karşınıza bir animatronik gelmiştir genellikle foxy geliyor.Foxy e sürekli ışık tutmanız gerekiyor basıp bırakmanız yeterli.Havalandırmaya ara sıra bakın ordan biri gelirse maske indirin foxy direkt atlamıyor.

Geri
Yukarı