Ford Fiesta 2000 model 1.4 Fun benzinli

MzffrAtsy

Decapat
Ford Fiesta 2000 model 1.4 fun benzinli. Bu araçtan almayı düşünüyorum. 20.000 TL fiyat. Bu araçlar hakkında bilgi verebilir misiniz? Nasıldır? Çok arıza çıkarır mı başıma bela olur mu acaba? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsi geçen aracın 1.25 motor hacmine sahip versiyonunu 2000 yılında sıfır olarak almıştık. (Makyajlı kasa / Faz 2) Aracı 9 sene boyunca kullandık ve hiçbir sorun ile karşılaşmadık. Bizden sonraki sahibi de aracı halen kullanmakta ve oldukça memnun. Akü, lastik ve periyodik bakım masrafı dışında herhangi bir masraf yapmadığını söylüyor. 19 yaşındaki bir araç için bunları duymak çok iyi. Bakımları aksatılmadan ve doğru yapıldığı sürece de kullanıcısını üzmeyecektir.

Araca gelecek olursak; motor performansı gayet yeterli, yakıt tüketimi makul seviyelerde. Aracın hafif olması bunlara en büyük etken. ( 950 kg civarlarında.) Yol tutuşu, frenleri, direksiyon tepkileri oldukça başarılı. Araçta hidrolik direksiyon var fakat günümüz araçlarına göre sert. Kliması oldukça başarılı. Kullandığımız süre boyunca çok memnun kaldık. Şanzıman yumuşak, yolları net. Herhangi bir kararsızlık yaşatmıyor. Konfor anlamında da B sınıfı bir araca göre oldukça iyi. Toparlamak gerekirse; bu aracın temiz, bakımlı olanını bulabilirseniz eğer uzun yıllar sizi üzmeyeceğini düşünüyorum. Aşağıdaki forumları da incelerseniz daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Aracınız şimdiden hayırlı olsun. Kazasız, belasız, güzel günlerde kullanın.

Fiesta MK4 - MK5 Kulübü (Flair, Fun, Ghia, Sport) » Sayfa 1 - 120

2001 model Ford Fiesta Flair 1.25

Rica ederim. Araç ile ilgili kafanıza takılan başka bir şey olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Hatırladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.
iyi günler 2 yıl olmuş ancak biz aynı aracın 1.4ünü alıcaz yarın ancak araç lambalarda stop ediyor durunca. Böyle bir sorunla karşılaştınız mı yaptırsak maaliyeti ne kadar olur bilginiz var mıdır rahatsız ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı